زمان بارگزاری این صفحه: 11:03 AM UTC

بیش از 70 درصد معابر شهر اسالم خاکی است

صدای گیلان – رئیس شورای اسلامی شهر اسالم گفت: بیش از 70 درصد کوچه‌ها و خیابان‌های شهر اسالم خاکی است و آسفالت آنها نیاز به اعتبار ویژه‌ دارد.

به گزارش صدای گیلان ؛ یوسف عبدلی با اشاره به اینکه اسالم یکی از بزرگ‌ترین شهرهای این شهرستان است، اظهار کرد: اسالم بالغ بر 10 هزار و 40 نفر جمعیت دارد.

وی بزرگ‌ترین پروژه شهر اسالم را آسفالت بلوار سه‌راه خلخال و جمع‌آوری زباله از مبدأ عنوان کرد و افزود: در راستای اجرای این پروژه‌ها به دلیل مشکلات اقتصادی با کمبود بودجه مواجه شدیم که از مسئولان شهرستانی و استانی می‌خواهیم و امیدواریم به ما کمک کنند تا بتوانیم در مدت باقی مانده عمر شورا یک کارنامه موفقی داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اسالم گفت: اسالم شهری نوپا و تازه تاسیس است و مشکلات زیادی دارد که از جمله آن آب شرب منطقه است.

وی ترکیدگی لوله‌های پوسیده و فرسوده را از مشکلات آب شرب اسالم عنوان کرد و افزود: به اعتبار خاصی برای حل معضل آب نیاز داریم که از مسئولان آب شهرستان و استان خواستار برطرف شدن این مشکل اساسی و حاد هستم.

عبدلی نبود یک پارک و شهر بازی در سطح شهر اسالم را از بزرگ‌ترین مشکلاتی دانست که باید در دوره چهارم شورا نسبت به رفع آن اهتمام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اسالم از مسئولان شهرستانی و استانی خواست تا در سال 94 اعتبار خاصی برای شهر اسالم در نظر بگیرند و یادآور شد: باید بتوانیم بر مشکلات شهر فائق آییم و پروژه‌های توسعه‌ای را به اتمام برسانیم./فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه