زمان بارگزاری این صفحه: 7:15 AM UTC

تامینی در بازدید از کافه ناخدا رشت؛ کافی شاپ ها تهدیدی برای جوانان نیست بلکه می تواند فرصت باشد

دکتر حسن تامینی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی از کافه ناخدا رشت که با رویکردی متفاوت ، برنامه های فرهنگی و هنری عام المنفعه ، اثر بخش و تحول آفرینی را دنبال می نماید بازدید کرد .

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از جناب دکتر اسماعیل عرب مالک کافه ناخدا رشت ، ایشان را چهره ای ماندگار با جایگاه رفیع علمی در حوزه پزشکی دانستند و افزودند: ابتکارعمل جناب دکترعرب در ایجاد این بستر فرهنگی برای جوانان قابل ستایش است و تجلیل از مفاخر استان از جمله هنرمندان ، ورزشکاران و دانشمندان گیلانی در این مکان ، زمینه ساز آشنایی بیشتر جوانان با الگو های صحیح ایرانی اسلامی است که می تواند باعث کاهش آسیب های اجتماعی گردد.

 

وی در ادامه گفت : کافی شاپ های استان نیز باید از فرصت گردهمایی جوانان بهره جویند و با خلاقیت و ابتکار زمینه شکل گیری رویداد های فرهنگی و هنری را در جای جای استان فراهم سازند که این مهم باعث پویایی و نشاط در جامعه می گردد و کافه ناخدا می تواند الگویی مناسب باشد .

 

دکتر تامینی با اشاره به اینکه بعضا مسئولین کافی شاپ ها را به عنوان تهدیدی برای جوانان می دانستند افزود : کافه ناخدا نشان داد با مدیریت صحیح می توان تهدید ها را به فرصت تبدیل نمود و تغییرات شگرف فرهنگی و اجتماعی بوجود آورد و از پتانسل های بالقوه استفاده نمود و در مسیر بالفعل نمودن استعداد جوانان گام برداشت که به هیچ وجه نباید این فرصت ها از بین برود.

 

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت حمایت های مردمی و بخش خصوصی از افتخار آفرینان هنری ورزشی،علمی و… تصریح کرد : کافه ناخدا پرچمدار این جریان است که حمایت های اثر بخشی از تیم های فوتبال ، کشتی ،والیبال و همچنین گروه های فرهنگی و هنری انجام داده است که زمینه ساز افتخار آفرینی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران گردیده است که می توان به قهرمانی کشتی گیر جوان گیلانی در مسابقات جهانی رومانی اشاره نمود که بی شک حمایت های این مجموعه بی تاثیر نبوده است.

 

شایان ذکر است کافه ناخدا رشت واقع در ابتدای خیابان مطهری رو به روی مسجد چهار برادران توسط جناب دکتر اسماعیل عرب از متخصصان برجسته گیلانی بنا گردید و به مدیریت آقای علی قربانی میزبان هنرمندان و هنردوستان می باشد که به مناسبت های گوناگون از چهره های ماندگار و تاثیر گذار گیلانی تجلیل می نماید و حضوری فعال در رویداد های فرهنگی و هنری استان دارد./ خبرآنلاین

 

مطالب بیشتر؛

  • جوانان ایرانی قادر به گسترش علم در دنیا هستند پرفسور سمیعی : گیلان همواره برای بنده خاطره‌انگیز است. امیدوارم این سفر دست‌آوردهای خوبی به ویژه برای جوانان داشته باشد، هدف از این سفر همکاری با کسانی است که می‌توانند در زمینه علم مثمرثمر […]
  • ایران چند میلیون سیگاری دارد؟ عضو جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران تخمین زد: سالانه 10 هزار میلیارد تومان برای خرید سیگار و درمان بیماری های ناشی از آن در ایران هزینه می شود. به گزارش صدای گیلان ؛ دکتر نصیر دهقان گفت: بر اساس آمار حاصل از تعداد افراد سیگاری، میزان مصرف روزانه سیگار آنها و قیمت فعلی سیگار، […]
  • زنی شکم خود را با قیچی پاره کرد/ پسربچه ای معتاد به سیگار که نقل محافل و مجالس مردم گیلان شده است زن ۵۰ ساله ای که پس از ۳۰ سال زندگی از شوهرش طلاق گرفته و به تهران آمده است، در مسافرخانه ای به قصد انتحار شکم خود را با قیچی پاره کرد.
  • آفرین به مردم گیلان! حضور بسیار گسترده و پرشکوه اقشار مختلف مردم در خیابان های منتهی به ورزشگاه شهید عضدی رشت، آنچنان پرنشاط و امیدوارانه بود که دولتمردان را به اعجاب و تحسین واداشت.
  • طاهر نژاد مدیر کل بنیاد شهید گیلان شد. ابراهیم طاهر نژاد به عنوان مدیر کل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان منصوب شد.در جلسه معارفه که با حضور قایم مقام بنیاد شهید و استاندار گیلان برگزار شد ، از احمد اسماعیلی مدیر قبلی این مجموعه نیز قدردانی به عمل […]


عناوین ویژه