زمان بارگزاری این صفحه: 6:11 PM UTC

تاکید بر رعایت منشور اخلاقی انتخابات از سوی پایگاه های خبری استان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بر رعایت منشور اخلاقی انتخابات از سوی رسانه های استان تاکید کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فیروز فاضلی  بر نقش رسانه ها بویژه پایگاه های خبری در ایجاد آرامش در جامعه تاکید کرد و از آنها خواست حس همدلی و وفاق را در جامعه نهادینه کنند.

 

به گزارش صدای گیلان، این مسوول در گفتگویی با ایرنا افزود: پرهیز از شایعه پراکنی و مسموم کردن فضای انتخابات، تشویق اذهان عمومی و سلامت روانی و سیاسی جامعه یکی از بندهای منشور اخلاقی انتخابات است که می باید بیش از همیشه مورد اهتمام قرار گیرد.

 

فاضلی همچنین از رسانه های استان خواست از تخریب ، تهمت ،تحقیر ،افشا اسرار نامزدهای انتخاباتی در رسانه های گروهی و سایت های مجازی بعنوان یکی دیگر از بندهای منشور اخلاقی انتخابات بپرهیزند.

 

وی ضمن تاکید بر دریافت مجوز سایت های خبری مجازی بیان کرد: در زمان حاضر ۴٣ پایگاه خبری تحلیلی دارای مجوز در سطح استان فعالیت می کنند و در ماه های آینده با دریافت مجوز پایگاه های در صف انتظار، به این تعداد افزوده خواهد شد.

 

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

 

استان گیلان دارای ١٨٠ نشریه مکتوب دارای مجوز شامل ٩ روزنامه، ۴۶ هفته نامه، ١۵ دوهفته نامه، ۵٢ ماهنامه، ۶ دوماهنامه، ٣٩ فصلنامه، ١٣ دوفصلنامه و همچنین ۴٣ پایگاه خبری و تحلیلی مجوزدار است.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه