زمان بارگزاری این صفحه: 2:12 PM UTC

تجليل از قهرمانان قرآني استان گيلان/ تصاویر

صدای گیلان – مراسم تجليل از قهرمانان و نفرات برتر قرآني ، با حضور مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان در سالن اجتماعات اين اداره كل برگزار شد .

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مراسم تجليل از قهرمانان و نفرات برتر قرآني ، با حضور مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان در سالن اجتماعات اين اداره كل برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، مراسم تجليل از قهرمانان و نفرات برتر قرآني ، با حضور حجت الاسلام عادلي ، مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، اساتيد برجسته قرآني استان و نفرات برگزيده سي و هفتمين دوره مرحله استاني مسابقات قرآني اوقاف و امورخيريه استان گيلان ، در سالن اجتماعات اين اداره كل برگزار شد .

تجليل از قهرمانان قرآني استان گيلان

در اين مراسم حجت الاسلام عادلي ، مديركل اوقاف و امورخيريه استان گيلان ضمن تشكر از حضور تمامي چهره هاي قرآني استان و آرزوي توفيق اين عزيزان در مسابقات كشوري ، گفت : قرآن كتاب پرنور الهيست كه انوار بركات آن وقتي در جامعه گسترش پيدا كند آثار و بركات زيادي را براي بشر در پي خواهد داشت .

تجليل از قهرمانان قرآني استان گيلان
عادلي همچنين گفت : در استان ما به لطف خدا و همت اساتيد گرامي توانسته ايم سال به سال در زمينه جذب متسابقين قرآني و حضور اين عزيزان در رده هاي بالاي كشوري موفق عمل نمائيم .

تجليل از قهرمانان قرآني استان گيلان

وي همچنين در خصوص سخت بودن كاركرد فرهنگي و قرآني در استان گردشگري همچون گيلان اشاره كرد و گفت : استان ما بدليل گردشگر بودن آن نسبت به استان هايي كه زيارتي مي باشند در آن كاركرد فرهنگي و قرآني به مراتب سخت تر و پرهزينه تر مي باشد و ما امروز وقتي به آمار رو به رشد حضور و موفقيت متسابقين قرآني مشاهده مي كنيم اهميت و ارزش آن براي ما مشخص تر مي شود .

تجليل از قهرمانان قرآني استان گيلان

مدير كل اوقاف و امورخيريه استان گيلان همچنين با اشاره به حضور متسابقين گيلاني از سال 91 تا به اكنون ، گفت : در سال 1392 سهميه جذب متسابقين قرآني استان گيلان در اين سال 500/42 بود كه 167/6 نفر جذب شدند كه رتبه استان ما در كشور در اين سال هفدهم شد ، در سال 92 سهميه استان 125/53 نفر بود كه 250/63 نفر جذب اين رقابت ها شدند كه رتبه استان در جذب متسابقين در كشور پنجم شد و در سال 93 نيز سهميه جذب استان گيلان 250/81 نفر بود كه با همت و تلاش اساتيد قرآني و كارشناسان قرآني اوقاف استان 107/83 نفر جذب شدند و رتبه استان در جذب متسابقين در كشور در اين سال چهارم شد .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه