زمان بارگزاری این صفحه: 7:30 PM UTC

تحت هیچ شرایطی اجازه دسترسی به اماکن نظامی را نمی‌دهیم

سخنگوی ارشد و معاون ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید مجدد بر مواضع قبلی نیروهای مسلح کشور گفت؛ تحت هیچ شرایطی اجازه دسترسی به مراکز نظامی را نمی‌دهیم.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با تأکید مجدد بر مواضع قبلی نیروهای مسلح کشور گفت: تحت هیچ شرایطی اجازه دسترسی به مراکز نظامی را نمی‌دهیم.

 

سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به زیاده‌خواهی قدرت‌های استکباری در روند مذاکرات هسته‌ای اظهار کرد: به دو طرف مذاکره می‌گوییم که وارد این حیطه نشوند؛ چرا که تحت هیچ‌شرایطی اجازه دسترسی به اماکن نظامی داده نخواهد شد.

 

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی نیروهای مسلح افزود: تدبیر رهبری معظم انقلاب درباره ممنوعیت بازرسی و هرگونه دسترسی به اماکن نظامی در چارچوب مذاکرات توسط بیگانگان برای نیروهای مسلح ایران قطعی است و خارجی‌ها هرگز به این خواسته نخواهند رسید.

 

سردار جزایری تصریح کرد: توان بازدارندگی دفاعی نیروهای مسلح در حالت فعال و پشیمان‌کنندگی قرار دارد.


 

هرگونه دسترسی و بازدید از مراکز نظامی و دفاعی کشور ممنوع!

مسئول روابط عمومی کل سپاه در پاسخ به زیاده خواهی غربی ها در مذاکرات هسته ای تأکید کرد: هرگونه دسترسی و بازدید از مراکز نظامی و دفاعی کشور ممنوع و رؤیای باطل زیاده خواهان است.

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در حاشیه ی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در زنجان اظهار کرد: ملت ایران اقتدار دفاعی نیروهای مسلح کشور را پشتوانه ی حرکت پیش رونده ی خود به سمت آرمان های انقلاب اسلامی و پیشرفت و بالندگی ایران عزیز می داند.

 

وی با اشاره به زیاده خواهی های استکباری در مذاکرات هسته ای و طرح موضوع بازدید از مراکز نظامی کشورمان تأکید کرد: همانگونه که بارها گفته شده است هر گونه دسترسی و بازدید از مراکز نظامی و دفاعی کشور توسط بیگانگان از خطوط قرمز نظام و ملت ایران بوده و چنین اجازه ای به آنان داده نخواهد شد.

 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: از آنجا که سرمایه نظامی، دفاعی و امنیتی کشور پشتوانه ی امنیت ملت ایران است هیچ خللی در این حوزه راه نیافته و زیاده خواهی غربی ها در روند مذاکرات هسته ای برای دسترسی به اماکن نظامی رؤیای باطلی است که هرگز تعبیر نخواهد شد.

 

سردار شریف تصریح کرد: تردیدی نیست تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان که از اعتماد و حمایت گرانسنگ مقام معظم رهبری و ملت ایران برخوردار است با قاطعیت در مقابل زیاده خواهی ها و مطالبات ظالمانه و غیر منطقی غربی ها ایستاده و از منافع ملی و قدرت بازدارندگی دفاعی کشور صیانت خواهند کرد./سپاه نیوز

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه