زمان بارگزاری این صفحه: 8:35 AM UTC

تخلفات کاندیداهای احتمالی مجلس در گیلان رصد می‌شود

احمدی‌‌پور، معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان گفت؛ تخلفات و فعالیت‌های زودهنگام و غیرقانونی انتخاباتی کاندیداهای احتمالی مجلس را رصد می‌کنیم.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

محمد احمدی‌‌پور با اشاره به برنامه‌های اجرایی انتخابات مجلس 94، اظهار داشت: در دستورالعمل وزیر کشور که مکتوب به استانداری‌ها ابلاغ شده، اگر مدیران وزارت کشور قصد کاندیداتوری در انتخابات سال آینده مجلس هستند، باید تا اول اسفندماه امسال استعفا دهند.

به گزارش تسنیم ، وی با بیان اینکه این بخشنامه شامل مدیران سازمان‌های دیگر نمی‌شود، افزود:به دلیل حساسیت انتخابات مجلس وزیر کشور این انتظار را دارد که مدیران وزارت کشور همانند دوره‌های قبلی انتخابات بی‌طرف باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان، با بیان اینکه صرفا مدیران زیرمجموعه وزارت کشور در این بحث باید استعفا دهند، گفت: شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و مدیران آموزش و پرورش و سایر مدیرانی که در زیرمجموعه مدیران وزارت کشور نیستند لازم نیست برای کاندیداتوری در مجلس تا اول اسفند استعفا دهند.

احمدی‌پور با اشاره به اینکه تاکنون استعفایی از سوی مدیران زیرمجموعه وزارت کشور در گیلان صورت نگرفته است، خاطرنشان کرد: تمامی فعالیت‌های زودهنگام غیرقانونی انتخاباتی کاندیداهای احتمالی که قصد ورود به انتخابات مجلس دارند را رصد می‌کنیم.

وی با بیان اینکه هنوز مشخص نیست انتخابات بصورت سنتی یا رایانه‌ای برگزار شود، گفت: زیرساخت های مخابراتی در گیلان فراهم است و مجموعه استانداری گیلان آمادگی کامل را برای برگزاری انتخابات قانونمند دارند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه