زمان بارگزاری این صفحه: 11:49 PM UTC

تشکیل ۱۰ پرونده تغییر کاربری اراضی در جاده اسالم به خلخال

محقق با بیان ابنکه در حال حاضر ۱۰ پرونده در خصوص تغییر کاربری اراضی در جاده اسالم به خلخال تشکیل شده است، گفت: دادستانی تالش در حال بررسی این موضوع است و با خاطیان به طور قاطع برخورد خواهد شد.

جاده اسالم به خلخال

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

محقق با بیان ابنکه در حال حاضر ۱۰ پرونده در خصوص تغییر کاربری اراضی در جاده اسالم به خلخال تشکیل شده است، گفت: دادستانی تالش در حال بررسی این موضوع است و با خاطیان به طور قاطع برخورد خواهد شد.

 

«صفدر محقق» در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه زمین‌خواری و تغییر کاربری در محدوده جاده اسالم به خلخال مانند اتفاقی که در گردنه حیران رخ داده نیست، اظهارکرد: تنها چند مورد تغییر کاربری جزئی وجود دارد که در حال بررسی آن هستیم.

 

وی گفت: در منطقه «اسب‌ دوانی» خانه‌های چوبی دامدارنشینان وجود دارد و دامداران تابستان را در آنجا سر می‌کنند که در بعضی از این قسمت‌ها، برخی از دامداران سازه‌های بتنی و آجری را جایگزین خانه‌های چوبی خود کرده‌اند که این موارد معدود در حال بررسی است.

 

دادستان تالش با بیان اینکه اجازه سوء استفاده به سود جویان برای دست اندازی به اراضی ملی و مراتع را نخواهیم داد، گفت: در حال حاضر ۱۰ پرونده در این خصوص تشکیل شده و دادستانی در حال بررسی است و طبیعتا با خاطیان برخورد خواهد شد.

 

محقق خاطرنشان کرد: طی جلساتی که با اداره جهاد کشاورزی برگزار کردیم مقرر شد که درخصوص تغییر کاربری‌ها اقدامات پیشگیرانه در انجام شود.

 

 

 

مطالب بیشتر؛

  • روابط عمومي‌ هیئت شنای گیلان جزء بهترین های سال93 صدای گیلان - معرفي روابط عمومي‌هاي برتر هيئت‌هاي شناي استاني.
  • انتخابات جای تهدید به رد صلاحیت نیست! مردم نباید احساس کنند دستگاهی به صورت سازمان‌یافته در انتخابات دخالت می‌کند، چون کاندیداها یک حقوقی دارند که باید رعایت شود.کاندیداها نباید تهدید شوند که اگر چنین حرفی بزنید ردصلاحیت […]
  • ایست قلبی احتمال غرق شدن شادی سرخیل صدای گیلان - کارشناسان بر این باورند که سرخیل بعد از واژگونی قایقش با وجود آب بسیار سرد مرداب انزلی دچار ایست قلبی شده و بعد از خروج از قایقش به علت ایست قلبی با جریان زیاد آب به جایی نامعلوم رفته که تاکنون اثری از وی نمی‌باشد. […]
  • شهدا محکم ترین مولفه تحکیم امنیت در کشور هستند مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، شهدا و خانواده شهدا را از محکم ترین مولفه‌های تحکیم امنیت دانست و افزود؛ نباید از این امر غفلت شود.
  • شواهدی بر احتمال توطئه در حوادث مکه و منا فاجعه منا که منجر به کشته شدن صدها نفر از زایران بیت‌الله الحرام شد، پس از فاجعه سقوط دکل و جرثقیل‌های ساختمانی در بیت‌الله‌الحرام، مراسم حج امسال را به یکی از بدترین سال‌های تاریخ حج تمتع تبدیل کرده است. ولی در‌این‌باره باید چند نکته را مورد توجه قرار […]


عناوین ویژه