زمان بارگزاری این صفحه: 6:51 PM UTC

تصادف زنجیره ای در جاده شوش – اهواز

۴ دستگاه خودروی صفر کیلومتر که بر روی تریلر در حال حمل به اهواز بودند در آتش سوخته و ۲ دستگاه خودروی سواری نیز که بین دو دستگاه تریلر گرفتار شده بودند نیز آتش گرفتند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مه آلودگی و کاهش دید موجب تصادف زنجیره ای چند دستگاه خودروی سبک و سنگین در جاده سراسری شوش به اهواز شد.

 
به گزارش ایرنا این تصادف حوالی ساعت ۱۰ صبح روز شنبه بر اثر برخورد دو دستگاه تریلر از پشت سر در حوالی سید عباس و در محدوده روستای کعب زیدان در ۵۰ کیلومتری اهواز رخ داد.

 

یکی از شاهدان حادثه گفت: برخورد تریلر حامل شش دستگاه خودروی صفر کیلومتر از پشت سر به تریلر نفتکش در جاده ترانزیتی شوش – اهواز علت این حادثه بوده است.

 

وی افزود: برخورد دو دستگاه تریلر موجب آتش سوزی شده و راننده تریلر نیز که در آتش گرفتار شده بود با کمک مردم از میان شعله های آتش نجات یافت.

 

وی اظهار داشت: ۴ دستگاه خودروی صفر کیلومتر که بر روی تریلر در حال حمل به اهواز بودند در آتش سوخته و دو دستگاه خودروی سواری نیز که بین دو دستگاه تریلر گرفتار شده بودند نیز آتش گرفتند.

 

گفته می شود واژگونی یکدستگاه تریلر حامل گچ بر روی جاده سراسری شوش – اهواز در ساعات اولیه صبح روز شنبه و کاهش دید رانندگان عبوری علت بروز این حادثه بوده است.

 

شاهدان حادثه مه آلودگی و کاهش دید رانندگان را علت این حادثه عنوان کردند.

 

رضا معمار زاده رییس فوریت های پزشکی ۱۱۵ شوش به ایرنا گفت: دو مصدوم این حادثه توسط خودروهای عبوری به پایگاه امداد جاده ای شاوور منتقل شده و حال عمومی آنها خوب است.

 

جزییات و تعداد دقیق مصدومان این حادثه در دست پیگیری است.

 

مطالب بیشتر؛

  • وجود سلایق مختلف در فرهنگ موجب پویایی آن است مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تجربیات انقلاب اسلامی را عینیت مدیریت جهادی مردان و زنان این مرز و بوم دانست و گفت: صداقت، سلامت و کار مولفه‌های مدیریت جهادی است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه گیلان، دکتر فیروز فاضلی، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان […]
  • همسر امیرکبیر/ عکس صدای گیلان - عزت الدوله در اواخر عمر می‌گفت: یک موی گندیده آن بچه آشپز، می‌ارزید به تمام هیکل این بچه اعیانها.
  • هشدار پلیس فتا گیلان؛ کلاهبرداری نوین در پوشش سایت های اینترنتی سرهنگ «محمدخانی» رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان ، درباره کلاهبرداری های نوین در پوشش سایت های اینترنتی به شهروندان هشدار داد .
  • محمود شکری رییس مجمع نمایندگان گیلان شد. در دوره های قبل نیز به ترتیب محمد مهدی رهبری نماینده رودسر و املش ، ناصر عاشوری نماینده شفت و فومن ، ایرج ندیمی نماینده سیاهکل و لاهیجان ، حسن تامینی لیچانی نماینده رشت و حمید رضا خصوصی ثانی نماینده صومعه سرا ، ریاست مجمع نمایندگان گیلان را بر عهده […]
  • سد شفارود باعث تخریب ۱۷۵هکتار از جنگلهای خزری خواهد شد سد شفارود - صدای گیلان؛ به گفته انگورج احداث این سد با موازین زیست محیطی منطقه مغایرت دارد و بر اثر آن حیات ۱۷۵ هکتار از جنگل های خزری به مخاطره می افتد.


عناوین ویژه