زمان بارگزاری این صفحه: 7:53 AM UTC

تصادف زنجیره ای در جاده شوش – اهواز

۴ دستگاه خودروی صفر کیلومتر که بر روی تریلر در حال حمل به اهواز بودند در آتش سوخته و ۲ دستگاه خودروی سواری نیز که بین دو دستگاه تریلر گرفتار شده بودند نیز آتش گرفتند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مه آلودگی و کاهش دید موجب تصادف زنجیره ای چند دستگاه خودروی سبک و سنگین در جاده سراسری شوش به اهواز شد.

 
به گزارش ایرنا این تصادف حوالی ساعت ۱۰ صبح روز شنبه بر اثر برخورد دو دستگاه تریلر از پشت سر در حوالی سید عباس و در محدوده روستای کعب زیدان در ۵۰ کیلومتری اهواز رخ داد.

 

یکی از شاهدان حادثه گفت: برخورد تریلر حامل شش دستگاه خودروی صفر کیلومتر از پشت سر به تریلر نفتکش در جاده ترانزیتی شوش – اهواز علت این حادثه بوده است.

 

وی افزود: برخورد دو دستگاه تریلر موجب آتش سوزی شده و راننده تریلر نیز که در آتش گرفتار شده بود با کمک مردم از میان شعله های آتش نجات یافت.

 

وی اظهار داشت: ۴ دستگاه خودروی صفر کیلومتر که بر روی تریلر در حال حمل به اهواز بودند در آتش سوخته و دو دستگاه خودروی سواری نیز که بین دو دستگاه تریلر گرفتار شده بودند نیز آتش گرفتند.

 

گفته می شود واژگونی یکدستگاه تریلر حامل گچ بر روی جاده سراسری شوش – اهواز در ساعات اولیه صبح روز شنبه و کاهش دید رانندگان عبوری علت بروز این حادثه بوده است.

 

شاهدان حادثه مه آلودگی و کاهش دید رانندگان را علت این حادثه عنوان کردند.

 

رضا معمار زاده رییس فوریت های پزشکی ۱۱۵ شوش به ایرنا گفت: دو مصدوم این حادثه توسط خودروهای عبوری به پایگاه امداد جاده ای شاوور منتقل شده و حال عمومی آنها خوب است.

 

جزییات و تعداد دقیق مصدومان این حادثه در دست پیگیری است.

 

مطالب بیشتر؛

  • تصویب مجوز احداث شهرک صنعتی خصوصی طهمورث لاهوتی اشکوری گفت؛ شهرک های صنعتی خصوصی نیز از مزایای شهرک های صنعتی دولتی بهره مند می شوند اما امور نحوه واگذاری زمین در آنها بر عهده بخش خصوصی است .
  • بهره برداری از ۳پروژه بزرگ زیرساختی در بندرگاه انزلی/ تصاویر با حضور وزیر راه و شهرسازی ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، استاندار و جمعی از مسوولان استان گیلان سه پروژه موج شکن ها، اسکله و پایانه مسافری بندر انزلی در بندرانزلی به بهره برداری […]
  • رازی که آیت الله بهجت در قرآن خود نوشت صدای گیلان - هر کس در بین الطلوعین یعنی بین فجر کاذب و فجر صادق ( ۵ دقیقه قبل از اذان صبح تا ۵ دقیقه بعد از اذان) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده میشود ولو اگر تشرف به خدمت امام زمان (عج) […]
  • پرونده جدید فساد نفتی/ رونمایی از «بابک زنجانی دوم» یک نماینده مجلس با بیان اینکه بر اساس اطلاعات و گزارش واصله اتهام اصلی بابک زنجانی دوم عدم پرداخت درآمدهای نفتی به خزانه است، افزود: این اطلاعات نشان می‌دهد که میزان مبلغ درآمد نفتی که این متهم پرداخت نکرده، بسیار بالاتر از بدهی بابک زنجانی […]
  • دیدار وزیر بهداشت با آیت الله قربانی صدای گیلان - در دیدار وزیر بهداشت با آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان ، دکتر سید حسن هاشمی ضمن اعلام آمادگی وزارت بهداشت در خصوص استقرار برنامه جامع سلامت در گیلان گفت : ما آمده ایم تا کمک کنیم […]


عناوین ویژه