زمان بارگزاری این صفحه: 10:33 PM UTC

تصادف زنجیره ای در جاده شوش – اهواز

۴ دستگاه خودروی صفر کیلومتر که بر روی تریلر در حال حمل به اهواز بودند در آتش سوخته و ۲ دستگاه خودروی سواری نیز که بین دو دستگاه تریلر گرفتار شده بودند نیز آتش گرفتند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مه آلودگی و کاهش دید موجب تصادف زنجیره ای چند دستگاه خودروی سبک و سنگین در جاده سراسری شوش به اهواز شد.

 
به گزارش ایرنا این تصادف حوالی ساعت ۱۰ صبح روز شنبه بر اثر برخورد دو دستگاه تریلر از پشت سر در حوالی سید عباس و در محدوده روستای کعب زیدان در ۵۰ کیلومتری اهواز رخ داد.

 

یکی از شاهدان حادثه گفت: برخورد تریلر حامل شش دستگاه خودروی صفر کیلومتر از پشت سر به تریلر نفتکش در جاده ترانزیتی شوش – اهواز علت این حادثه بوده است.

 

وی افزود: برخورد دو دستگاه تریلر موجب آتش سوزی شده و راننده تریلر نیز که در آتش گرفتار شده بود با کمک مردم از میان شعله های آتش نجات یافت.

 

وی اظهار داشت: ۴ دستگاه خودروی صفر کیلومتر که بر روی تریلر در حال حمل به اهواز بودند در آتش سوخته و دو دستگاه خودروی سواری نیز که بین دو دستگاه تریلر گرفتار شده بودند نیز آتش گرفتند.

 

گفته می شود واژگونی یکدستگاه تریلر حامل گچ بر روی جاده سراسری شوش – اهواز در ساعات اولیه صبح روز شنبه و کاهش دید رانندگان عبوری علت بروز این حادثه بوده است.

 

شاهدان حادثه مه آلودگی و کاهش دید رانندگان را علت این حادثه عنوان کردند.

 

رضا معمار زاده رییس فوریت های پزشکی ۱۱۵ شوش به ایرنا گفت: دو مصدوم این حادثه توسط خودروهای عبوری به پایگاه امداد جاده ای شاوور منتقل شده و حال عمومی آنها خوب است.

 

جزییات و تعداد دقیق مصدومان این حادثه در دست پیگیری است.

 

مطالب بیشتر؛

  • لطفاً به نامزدهای متخلف رأی ندهید! این روزها که با استعفای گروه قابل توجه ای از مدیران جامعه و پیوستن آنها به سایر نامزدها، شاهد اوج گیری و فشردگی سخنرانی ها، نشست ها، بازدیدها، یارگیری ها، تبلیغات، وعده ها، ستادگزینی ها و کلاً رقابت های غیررسمی انتخاباتی نامزدهای قطعی برای انتخابات مجلس دهم شده […]
  • شهردار رشت معارفه شد/ تصاویر مراسم معارفه شهردار رشت در استانداري گيلان برگزار گرديد. در اين مراسم استاندار گيلان با اشاره به سفر رياست جمهوري به استان گيلان گفت؛ نقش محوري و ميزباني شورا و شهرداري در اين سفر بسيار حائز اهميت مي […]
  • بارش 1 متری برف در ارتفاعات گیلان صدای گیلان؛بارش پاییزی برف ،تمام مناطق استان گیلان را سفید پوش کرد .در برخی از مناطق کوهستانی ارتفاع برف تا 1 متر هم گزارش شده است.
  • نوبخت؛ مسافران نوروزی در ترافیک سنگین منجیل گرفتار نمی شوند معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و استاندار گیلان از عملیات اجرایی 11 کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت قزوین بازدید کردند.
  • داعش بدنبال ویران کردن اهرام ثلاثه مصر یکی از مبلغان تندروی انگلیسی از قصد گروه تروریستی داعش برای منهدم کردن اهرام ثلاثه و مجسمه ابوالهول در مصر خبر داد.


عناوین ویژه