زمان بارگزاری این صفحه: 3:13 PM UTC

تصاویر جستجو برای پیدا کردن پیکر شادی سرخیل در تالاب انزلی

صدای گیلان- شادی سرخیل به همراه ۱۲ نفر دیگر و ۲ قایق موتوری دیگر در پیست قایقرانی تالاب انزلی در حال تمرین بود که به دلایل نامعلوم قایق وی واژگون شد و قبل از اینکه این قایق زیر آب برود، پیکر این قایقران به زیر آب رفت. این ورزشکار برای حضور در مسابقات کشوری سه‌شنبه آینده، در حال تمرین در تالاب انزلی بود.

به گزارش صدای گیلان ،عوامل حلال امر گیلان اعلام کردنند ؛ شادی سرخیل به همراه ۱۲ نفر دیگر و ۲ قایق موتوری دیگر در پیست قایقرانی تالاب انزلی در حال تمرین بود که به دلایل نامعلوم قایق وی واژگون شد و قبل از اینکه این قایق زیر آب برود، پیکر این قایقران به زیر آب رفت. این ورزشکار برای حضور در مسابقات کشوری سه‌شنبه آینده، در حال تمرین در تالاب انزلی بود.

بلافاصله پس از واژگونی قایق، تیم‌های جمعیت هلال احمر، نیروی دریایی و دریابانی انزلی در جستجوی پیکر این ورزشکار هستند اما هنوز موفق به این امر نشده‌اند. ۲۵ غواص جمعیت هلال احمر، نیروی دریایی و دریابانی انزلی در جستجوی پیکر شادی سرخیل هستند.

عکس های علی اسداللهی عکاس تسنیم از عملیات جستجو در مرداب انزلی را در زیر می بینید.

تصاویر جستجو برای پیدا کردن جسد شادی سرخیل در انزلی

تصاویر جستجو برای پیدا کردن جسد شادی سرخیل در انزلی

جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس1 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس2 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس3 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس4 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس5 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس6 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس7 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس8 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس9 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس10 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس11 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس12 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس13 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس14 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس15 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس16 جستجو در پی جسد شادی سرخیل+ عکس17


عناوین ویژه