زمان بارگزاری این صفحه: 6:50 AM UTC

رسیدگی به پرونده 63پوشاک فروش متخلف درگیلان/ توقیف فیلتر سازی غیر مجاز

مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان؛ در بازرسی های مشترک انجام یافته، در نیمه اول بهمن ماه، تعداد 63 واحد با اتهامات گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور فاکتور به شعب تعزیرات حکومتی معرفی و محکوم شدند.

  پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان گفت : در بازرسی های مشترک انجام یافته از سوی بازرسین اتاق اصناف و نماینده تعزیرات حکومتی استان ، در نیمه اول بهمن ماه، تعداد 63 واحد با اتهامات گرانفروشی ، عدم درج قیمت ، عدم صدور فاکتور به شعب تعزیرات حکومتی معرفی شدند که با رسیدگی به 41 فقره پرونده ، متهمین به 71/995/000 ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم گردیدند .

قشلاقی در همین راستا از آمادگی اداره کل تعزیرات حکومتی از دریافت شکایات مردمی در واحد میز خدمت خبر داد و تاکید کرد؛ شکایات واصله در این واحد باقید فوریت و فوق العاده رسیدگی می شود.

توقیف فیلتر سازی غیر مجاز

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان اعلام کرد ؛ یک واحد فیلتر سازی غیر مجاز و فاقد استانداردهای لازم در گشت مشترک این استان کشف و تا اطلاع ثانوی پلمپ شد.

رضا قشلاقی با اعلام این خبر گفت: با ارسال گزارش مردمی مبنی بر تولید فیلتر هوا انواع خودرو، تیم گشت مشترک متشکل از بازرسان اتاق اصناف، کارشناسان استاندارد، مامورین پلیس آگاهی به همراه نماینده تعزیرات حکومتی به واحد مذکور مراجعه و در بازرسی انجام شده از پارکینگ یک واحد مسکونی فیلتر غیر استاندارد کشف شد.

وی افزود: از این کارگاه غیرمجاز که در بازرسی گشت مشترک در حال تولید کالای غیر استاندارد و بدون تائیدیه بهداشت بود؛ تعداد 2200 عدد فیلتر هوا و 60 عدد قالب تولید فیلتر و برخی لوازم مربوط به تولید کشف و با تهیه صورتجلسه ای ضبط و توقیف شد و این کارگاه غیرمجاز تا تعیین تکلیف نهایی پلمپ شد.

کشف و ضبط کالای قاچاق

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گیلان همچنین در مورد جزئیات پرونده دیگری نیز گفت: در بازرسی از دو واحد مقادیر قابل توجهی انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی کشف و ضبط و مراتب طی صورتجلسات جداگانه ای به تعزیرات حکومتی ارسال شد که پس از رعایت تشریفات دادرسی، متخلفان به شعبه احضار و پس از اعلام قبول عرضه کالای قاچاق، تخلف نگهداری و عرضه کالای قاچاق محرز تشخیص و حکم به ضبط کالا های مکشوفه قاچاق و پرداخت جزای نقدی صادر شد.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه