زمان بارگزاری این صفحه: 12:49 PM UTC

تغییر«مدیرکل صدا و سیما» و «فرمانده نیروی انتظامی» استان گیلان

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی قزوین جایگزین سردار ابراهیم قائد رحمتی و دکتر طلوعی مدیر شبکه جام جم جایگزین محسن نصرپور می شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

 محسن نصرپور مدیرکل صداو سیمای مرکز گیلان پس از سالها حضور در گیلان با این سمت خداحافظی می کند و جای خود را به دکتر طلوعی مدیر شبکه جام جم سیما می دهد.

 

محسن نصرپور مدیرکل صداو سیمای مرکز گیلان پس از سالها حضور موفق در گیلان با این سمت خداحافظی می کند و جای خود را به دکتر طلوعی مدیر شبکه جام جم سیما می دهد.

 

محسن نصرپور که از اردیبهشت ۸۷ مدیرکلی صدا و سیمای مرکز گیلان را برعهده داشته است به عنوان مدیرکل جدید صداوسیمای استان خراسان رضوی که بزرگترین شبکه استانی کشور را دارا است مشغول فعالیت خواهد شد. در دوران مدیریت نصرپور صداوسیمای مرکز گیلان و شبکه باران چندین بار به عنوان شبکه برتر در بین مراکز سی و سه گانه استانی شناخته شد.

 

گفتنی است علی طلوعی مدیرکل جدید صداو سیمای مرکز گیلان دارای مدرک دکترای پژوهش علوم اجتماعی بوده و سابقه مدیرکلی مرکز صداو سیمای همدان,مدیرکلی برنامه ریزی محتوایی و مدیر کلی ارزیابی عملکرد سازمان صدا وسیما و…را در کارنامه کاری خود دارد.

 


 

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با حکم فرمانده ناجا تغییر می کند

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان قزوین با حکم به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان گیلان جایگزین سردار ابراهیم قائد رحمتی می شود.

 

بر اساس شنیده ها از منابع آگاه ,سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی استان قزوین با حکم فرمانده ناجا به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان گیلان منصوب و جایگزین سردار ابراهیم قائد رحمتی می شود.

 

همچنین سردار ابراهیم قائد رحمتی که از سال ۹۰ به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان مشغول خدمت بوده است با خداحافظی از این سمت به عنوان مشاور فرمانده ناجا منصوب می شود.

 

میرحیدری در سوابق خود معاونت ناجا در استان اصفهان و جانشینی فرماندهی ناجا در استان قم را در کارنامه دارد. / دیارمیرزا

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه