زمان بارگزاری این صفحه: 4:32 PM UTC

تقدس نژاد فومني معاون نوبخت در سازمان مدیریت و برنامه می شود

جامعه – صدای گیلان؛ حسن تقدس نژاد فومني در دوران مديريت شاه حسینی، درگاهی، غفوری فرد، هاشمی طبا، مهرعلیزاده در اين سازمان، امور مالي و اداري را مديريت مي كرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

معاون سابق اداري مالي سازمان صدا و سيما، معاون سازمان جديدالتاسيس مديريت و برنامه ريزي كشور خواهد شد.

به گزارش «پارس»، حسن تقدس نژاد كه در دوران ده ساله رياست عزت الله ضرغامي بر صدا و سيما، معاونت مالي و اداري اين سازمان را به عهده داشت(از اول تير 83 تا 10 آذر 93) چندي بعد از حضور سرافراز، با دستور رياست جديد رسانه ملي در دهم آذر، از اين سازمان خارج شد.

سازمان مديريت و برنامه ريزي كه در دوران محمود احمدي نژاد منحل و به دو معاونت نيروانساني و برنامه ريزي تبديل شده بود در تاریخ ۸ دی ماه سال ۱۳۹۳ با دستورحسن روحانی رييس دولت يازدهم در اجرای اصل ۱۲۶ قانون اساسی مجددا احيا شد و طی حکمي محمدباقر نوبخت به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس اين سازمان جديدالتاسيس منصوب شد.

 

نوبخت از اواخر سال گذشته ساختار جديدي را براي سازمان مديريت و برنامه ريزي پي ريزي كرد و در روزهاي اخير از اين سازمان شنيده مي شود كه حسن تقدس نژاد معاون اداری مالی سابق سازمان صدا و سیما در دوران عزت الله ضرغامي، معاون اداری مالی سازمان مدیریت و برنامه ریزی(به ریاست نوبخت) خواهد شد.

 

تقدس نژاد پيش از ورود به صدا و سيما، سالها معاون اداري- مالي سازمان تربیت بدنی بود. وي در دوران مديريت حسین شاه حسینی، احمد درگاهی، حسن غفوری فرد، مصطفی هاشمی طبا، محسن مهرعلیزاده در اين سازمان امور مالي و اداري را مديريت مي كرد.

 

در عين حال كه تقدس نژاد کارمند سازمان تربیت بدنی بوده از تیرماه 1382 بازنشسته گردیده است.

 

لازم به ذكر است محمدباقر نوبخت و حسن تقدس نژاد فومني در تمام طول سالهاي گذشته، روابط نزديكي مخصوصا در سطح استان گيلان داشته اند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،۲ نظر یا دیدگاه برای “تقدس نژاد فومني معاون نوبخت در سازمان مدیریت و برنامه می شود”

  1. رامین از فومن نوشته است:

    باید به جناب آقای دکتر نوبخت تبریک گفت که یک بار دیگر به جناب مهندس تقدس نژاد که یکی از مدیران نخبه و شریف ایران اسلامی است اعتماد نموده تا اوبرگ زرینی دیگر برافتخارات گذشته اش بیفزاید

  2. مهين نوشته است:

    موافقم
عناوین ویژه