زمان بارگزاری این صفحه: 12:13 AM UTC

تقدیر رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از مدیرکل ارشاد گیلان

رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از دکتر فیروز فاضلی به پاس همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی خارج از کشور تقدیر کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به پاس همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی خارج از کشور تقدیر کرد.

 

ابوذر ابراهیمی رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی کشور طی لوح سپاسی از فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تقدیر کرد.

 

در بخشی از این لوح آمده است: با تشکر از همکاری جنابعالی در هم افزایی و مشارکت در اجرای برنامه های فرهنگی خارج از کشور که در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد، ضمن آرزوی توفیق روزافزون، امیدوارم در آینده شاهد استمرار این گونه همکاری ها باشیم.

 

بنا بر این گزارش؛ طی یک سال اخیر، گروه های مختلف موسیقی و نمایش آیینی و سنتی گیلان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به کشورهایی چون ایتالیا، آلمان، تایلند، ترکیه و روسیه جهت اجرای برنامه های فرهنگی و هنری اعزام شدند.

 

مطالب بیشتر؛

  • انتصاب روسای اداره محیط زیست ماسال و فومن طی حکمی از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان آقای علیرضا قربانی به سمت ریاست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ماسال و آقای اسداله سعدی به سمت رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فومن منصوب گردیدند […]
  • زیان‌دهی 70 درصد صنایع بورس+اسامی بورس اوراق بهادار تهران با در اختیار داشتن 38 صنعت ضعیف‌ترین عملکرد خود را از ابتدای سال تاکنون نشان داد و با زیان 27 صنعت (بیش از 70 درصدی)مواجه شد. به گزارش صدای گیلان به نقل از ایسنا؛ بورس اوراق بهادار تهران که به دلیل ابهامات سیاسی و اقتصادی از ابتدای سال تاکنون گرفتار رکود شده […]
  • زلزله شفت را لرزاند زلزله ای به بزرگی یک و چهار دهم ریشتر، شهرستان شفت در غرب استان گیلان را لرزاند.
  • پشت پرده عضویت زنان در داعش جذب زنانی از مناطق مختلف دنیا در گروه تروریستی داعش و یا ربودن زنان عراقی و سوری توسط اعضای این گروه، طی سالهای اخیر به یکی از موضوع‌های جنجالی رسانه‌ها تبدیل شده است. […]
  • وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور. صدای گیلان - در اکثر محورهای مواصلاتی استان گیلان بارش باران گزارش شده است.


عناوین ویژه