زمان بارگزاری این صفحه: 6:13 AM UTC

تلاش مخالفان برای به حاشیه کشاندن سفر رییس جمهور به گیلان با جمع آوری و ساماندهی برخی معتادان به مواد مخدر

دسته ای از مخالفان دولت تصمیم گرفته اند تا با جمع آوری و ساماندهی برخی معتادان به مواد مخدر، آنها را وارد برنامه استقبال از رییس جمهور در رشت کرده و مراسم را به حاشیه بکشانند.

حاشیه کشاندن سفر رییس جمهور به گیلان

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مخالفان دولت تدبیر و امید، برنامه اخلال در سفر استانی رییس جمهور به گیلان را کلید زدند.

جزییات این تصمیم از این قرار است که ابتدا تعدادی از معتادان به مواد مخدر از چند شهر استان گیلان جمع آوری شده، سپس با وعده پول، آنها را راضی به تجمع در مقابل محل سخنرانی رییس جمهور در رشت و در دست گرفتن تعدادی پلاکارد در حمایت از تیم هسته ای دولت خواهند کرد.

 

سایت تدبیر و امید که جزء رسانه های حامی دولت می باشد ، مدعی شده که؛ دسته ای از مخالفان دولت تصمیم گرفته اند تا با جمع آوری و ساماندهی برخی معتادان به مواد مخدر، آنها را وارد برنامه استقبال از رییس جمهور در رشت کرده و به بهانه توفیق اخیر تیم هسته ای دولت در مذاکرات سوییس، مراسم را به حاشیه بکشانند.

 

بر اساس این تصمیم که در جلسه اخیر منتقدان در یکی از شهرهای اطراف رشت گرفته شده، قرار است ابتدا تعدادی از معتادان به مواد مخدر از چند شهر استان گیلان جمع آوری شده، سپس با وعده پول، آنها را راضی به تجمع در مقابل محل سخنرانی رییس جمهور در رشت و در دست گرفتن تعدادی پلاکارد در حمایت از تیم هسته ای دولت کنند.

 

گفتنی است مخالفان دولت تدبیر و امید ابتدا قصد داشتند به گونه دیگری با شعارهای تند علیه شخص رییس جمهور، در مراسم استقبال از دکتر روحانی، اخلال ایجاد کنند اما در نهایت، طرح مذکور با هدف تمسخر توفیقات هسته ای دولت، به تصویب آنها رسیده است.

 

یکی از حاضران در جلسه مذکور، در جریان بحث های صورت گرفته گفته است که این روش باعث خواهد شد تا طرفداران دولت تدبیر و امید و موافقان سیاست هسته ای دولت، “مشتی نادان معتاد” معرفی شوند و تاثیر این اقدام بیشتر از خرابکاری آشکار و سر دادن شعار علیه رییس جمهور و دکتر ظریف است.

 

گفته می‌شود کار جمع آوری معتادان در شهرستان های اطراف رشت جدی تر از مرکز استان دنبال می‌شود. همچنین بر اساس یک پیشنهاد، هیچ شعاری روی پلاکاردها به صورت چاپی وجود نخواهد داشت و تمامی پلاکاردهایی که قرار است به دست معتادان داده شود، دست نویس خواهد بود تا طبیعی تر جلوه کرده و شائبه هدایت شده بودن این اقدام را از بین ببرد!

مطالب بیشتر؛

  • فعال شدن شبانه روزي سامانه 111سامد گیلان - صدای گیلان؛ سامانه شبانه روزی 111سامد برای ثبت درخواست مردم گیلان ازرئیس جمهور بصورت شبانه روزی فعال است.
  • رییس جمهور وارد رشت شد رییس جمهوری در ادامه سفرهای مستمر خود به استان‌های کشور صبح امروز در صدر شماری از معاونان رییس‌ جمهوری و وزرا در قالب پانزدهمین سفر استان کاروان تدبیر و امید وارد رشت در استان گیلان […]
  • رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان گیلان - مردم حاضر در ورزشگاه شهید عضدی رشت با شعار «رئیس جمهور ایران خوش بمویی به گیلان» در انتظار ورود روحانی هستند.
  • شعر گیلگی برای خوش امدگویی رییس جمهور به گیلان صدای گیلان - ایرنا ؛ پانزدهمین سفر رییس جمهوری، به نام گیلان رقم خورد و گیلانیان هم نوا شدند تا با واژگان زبان مادری، ورود رییس جمهوری سرزمین خویش را بسرایند.
  • سفر رئیس جمهور به گیلان آغاز شد گیلان -صدای گیلان؛ سفر دو روزه رئیس جمهور و هیئت همراه با حضور مسئولان و مردم در فرودگاه سردار جنگل رشت به گیلان سرزمین همدلان امیدوار آغاز شد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه