زمان بارگزاری این صفحه: 7:53 PM UTC

تهیه عیدانه برای بیش از 63 هزار دانش آموز گیلانی

صدای گیلان – معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان:برای بیش از 63 هزار دانش آموز عیدانه تهیه شده است.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان:برای بیش از 63 هزار دانش آموز عیدانه تهیه شده است.

جابر اخلاقی گفت:برای بیش از 63هزار نفر از دانش آموزان دوره متوسطه اول استان عیدانه تهیه شده که از 20 اسفند در مدارس توزیع خواهد شد و امسال دانش آموزان دوره اول متوسطه درپایه های هفتم و هشتم درتعطیلات عیدکتابچه آموزشی عیدانه دریافت خواهند کرد.

 

به گزارش صدای گیلان، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد : برای این که تعطیلات عید وقفه و خللی در روند آموزشی ایجاد نکند ما کتابچه عیدانه را طبق بودجه بندی دروس که خلاصه ای از تدریس درسهای مربوط به ماههای بهمن،اسفند می باشد را تهیه کرده ایم که دانش آموزان با مطالعه آن عقب ماندگی های درسی جبران خواهد شد .

اخلاقی افزود : کتابچه عیدانه دارای مطالب متنوع تمام رنگی در 50 صفحه طراحی شده که انشاا… به موقع در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد که با برنامه ریزی که به عمل خواهد آمد سعی خواهد شد از محتوای این مجموعه آزمون هماهنگی به عمل آید نمره آن به عنوان نمره مستمر آن ماه محسوب شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گیلان از معاونین آموزشی مناطق ، مدیران مدارس و سایر همکاران درخواست کرد با برنامه ریزی و توزیع به موقع عیدانه بین تمامی دانش آموزان شرایط استفاده و بهره مندی دانش آموزان از این بسته آموزشی را فراهم نمایند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه