زمان بارگزاری این صفحه: 6:36 PM UTC

توجه؛ مدارس رشت شنبه تعطیل نیست

صدای گیلان – طبق اخرین اعلام آموزش و پرورش گیلان کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی رشت فردا باز بوده و دانش اموزان موظف به حضور در سر کلاسها می باشند

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان – بر خلاف اخبار منتشر شده در این سایت و برخی سایت های دیگر که به نقل از خبرگزاری تسنیم ذکر شده بود ، مسول روابط عمومی آموزش و پرورش گیلان دقایقی پیش طی گفتگویی با خبرنگار صدای گیلان اعلام کرد؛ کلیه مدارس مقاطع مختلف تحصیلی رشت روز شنبه مورخ 20/10/93 باز بوده و کلیه دانش اموزان موظف به حضور در سر کلاسهایشان می باشند.

جمیل غریب در ادامه افزود طبق استعلامی که از هواشناسی گیلان گرفته شده است ، وضعیت جوی فردا در رشت در حالت بارش برف جدی نخواهد بود لذا تصمیم بر فعال بودن مدارس گرفته شده است.

این مسول تصریح کرد خبرگزاری تسنیم طی تماس با این اداره کل خبر تعطیلی فردای مدارس رشت را تصیح کرده است و حتی از طریق صدا و سیما نیز باز بودن مدارس رشت در روز شنبه به اطلاع عموم رسیده است.

غریب در پایان یاد اور شد؛ در کل استان گیلان فقط مدارس مقطع ابتدایی آستارا به علت بارش برف زیاد تعطیل بوده و در دیگر شهرستانهای کلیه مدارس باز می باشند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه