زمان بارگزاری این صفحه: 7:41 AM UTC

تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب سیاهکل برگزار شد

حجت الاسلام رضازاده معاون فرهنگی اداره کل دادگستری استان گیلان در مراسم تودیع و معارفه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل گفت؛ امنیت و سایر حقوق شهروندی باید برای همه باشد و قاضی می بایست با مهربانی قانون را اجرایی کند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حجت الاسلام رضازاده معاون فرهنگی اداره کل دادگستری استان گیلان در مراسم تودیع و معارفه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل، ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، با اشاره به ویژگی های آن حضرت اظهار داشت:امنیت و سایر حقوق شهروندی باید برای همه باشد و قاضی می بایست با مهربانی قانون را اجرایی کند.

 

به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی دادگستری گیلان ، مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب و رئیس دادگستری سیاهکل در سالن مهیار دیلمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.در این مراسم علاوه بر سیدمهدی فلاح میری معاون قضایی و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری گیلان و حجت الاسلام رضازاده معاون فرهنگی اداره کل دادگستری استان گیلان، مسئولین شهرستان سیاهکل، امام جمعه کیاشهر نیز حضور داشتند.

 

حجت الاسلام رضازاده معاون فرهنگی اداره کل دادگستری استان گیلان در مراسم تودیع و معارفه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل، ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، با اشاره به ویژگی های آن حضرت اظهار داشت: قمر بنی هاشم با وفای عالم بود و چیزی که هم اکنون در پرونده های دادگستری ها وجود دارد بی وفایی یا عهد شکنی و تجاوز به حقوق دیگران است.

 

معاون فرهنگی دادگستری گیلان با تأکید بر اینکه اساس حکومت ما رحمت است، ابراز کرد: امنیت و سایر حقوق شهروندی باید برای همه باشد و قاضی می بایست با مهربانی قانون را اجرایی کند.

 

حجت الاسلام رضازاده با اشاره بر اینکه دادگستری استان گیلان رتبه اول را در کسر مختومه ها در کشور دارد، بیان کرد: رئیس کل دادگستری گیلان به صورت شبانه روزی در حال کار کردن است زیرا خدمت به مردم را عبادت می داند. وی نظارت هر یک و یا دو شهرستان را به یکی از معاونین خود واگذار کرده تا نظارت ها بیشتر بشود و پی گیر نظارت های انجام شده است.

 

در این مراسم از زحمات پنج ساله علی حسینقلی پور تقدیر و نوری به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیاهکل معرفی شد.

 

حسینقلی پور از روزهای آینده به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستانه اشرفیه کار خود را ادامه خواهد داد.

 

همچنین از زحمات ۹ ساله یوسف رضایی به عنوان ریاست دادگستری سیاهکل قدردانی شد.

 

وی که قبل از این رئیس حوزه قضایی کیاشهر و رئیس دادگاه آستانه اشرفیه بوده است؛ از این به بعد در محاکم تجدید نظر رشت کار خود را ادامه خواهد داد.پارسامنش که رئیس حوزه قضایی کیاشهر بوده؛ ریاست دادگستری سیاهکل را برعهده گرفت.

مطالب بیشتر؛

  • 10 اذر روز مجلس/برادران رمضانپور نرگسی صدای گیلان - مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲۳ تیر سال ۱۳۷۲ با تصویب ماده واحده‌ای، روز ۱۰ آذر ماه، سالروز شهادت مجتهد مجاهد و سیاستمدار متعهد آیت الله سید حسن مدرس را به عنوان روز مجلس نامگذاری […]
  • دیدار خبرگان رهبری با رهبر انقلاب/ تصاویر رهبرانقلاب دردیدار اعضای مجلس خبرگان؛ تیمی که رئیس جمهور برای مذاکرات تعیین کردند افراد خوب،امین و دلسوزی اند که دارند برای صلاح کشور تلاش میکنند/ البته من نگرانم چون طرف مقابل اهل حیله‌گری، خدعه و خنجر از پشت زدن […]
  • انتخاب اعضاء هیئت رئیسه شورای انتظامی نظام مهندسی کشور با اتمام دوره یکساله هیئت رئیسه شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور انتخابات مجدد برگزار شد.
  • دکتر دیوانه لنگرودی کیست؟ دکتر دیوانه‌ای که این روز‌ها عکسش در تلگرام دست به دست می‌شود، دانشجوی پزشکی مجنونی بوده که نسخه‌های مجانی نوشته شده بر کاغذ سیگارش، خیلی‌ها را شفا داده است.
  • نوروز با نشاط و‌آرام برای مردم فراهم کنیم استاندار گیلان در نشست ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر گفت؛ تلاش کنید فضای ایمن، شاداب و با شور و نشاط و آرام در نوروز برای مردم فراهم شود. وی افزود؛ باید تلاش کنیم در این ایام بر مشکلات مردم افزوده نشود و در نوروز صدمات سفر به شدت کاهش […]


عناوین ویژه