زمان بارگزاری این صفحه: 6:21 PM UTC

تودیع و معارفه رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب سیاهکل برگزار شد

حجت الاسلام رضازاده معاون فرهنگی اداره کل دادگستری استان گیلان در مراسم تودیع و معارفه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل گفت؛ امنیت و سایر حقوق شهروندی باید برای همه باشد و قاضی می بایست با مهربانی قانون را اجرایی کند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حجت الاسلام رضازاده معاون فرهنگی اداره کل دادگستری استان گیلان در مراسم تودیع و معارفه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل، ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، با اشاره به ویژگی های آن حضرت اظهار داشت:امنیت و سایر حقوق شهروندی باید برای همه باشد و قاضی می بایست با مهربانی قانون را اجرایی کند.

 

به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی دادگستری گیلان ، مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب و رئیس دادگستری سیاهکل در سالن مهیار دیلمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.در این مراسم علاوه بر سیدمهدی فلاح میری معاون قضایی و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری گیلان و حجت الاسلام رضازاده معاون فرهنگی اداره کل دادگستری استان گیلان، مسئولین شهرستان سیاهکل، امام جمعه کیاشهر نیز حضور داشتند.

 

حجت الاسلام رضازاده معاون فرهنگی اداره کل دادگستری استان گیلان در مراسم تودیع و معارفه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان سیاهکل، ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، با اشاره به ویژگی های آن حضرت اظهار داشت: قمر بنی هاشم با وفای عالم بود و چیزی که هم اکنون در پرونده های دادگستری ها وجود دارد بی وفایی یا عهد شکنی و تجاوز به حقوق دیگران است.

 

معاون فرهنگی دادگستری گیلان با تأکید بر اینکه اساس حکومت ما رحمت است، ابراز کرد: امنیت و سایر حقوق شهروندی باید برای همه باشد و قاضی می بایست با مهربانی قانون را اجرایی کند.

 

حجت الاسلام رضازاده با اشاره بر اینکه دادگستری استان گیلان رتبه اول را در کسر مختومه ها در کشور دارد، بیان کرد: رئیس کل دادگستری گیلان به صورت شبانه روزی در حال کار کردن است زیرا خدمت به مردم را عبادت می داند. وی نظارت هر یک و یا دو شهرستان را به یکی از معاونین خود واگذار کرده تا نظارت ها بیشتر بشود و پی گیر نظارت های انجام شده است.

 

در این مراسم از زحمات پنج ساله علی حسینقلی پور تقدیر و نوری به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیاهکل معرفی شد.

 

حسینقلی پور از روزهای آینده به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستانه اشرفیه کار خود را ادامه خواهد داد.

 

همچنین از زحمات ۹ ساله یوسف رضایی به عنوان ریاست دادگستری سیاهکل قدردانی شد.

 

وی که قبل از این رئیس حوزه قضایی کیاشهر و رئیس دادگاه آستانه اشرفیه بوده است؛ از این به بعد در محاکم تجدید نظر رشت کار خود را ادامه خواهد داد.پارسامنش که رئیس حوزه قضایی کیاشهر بوده؛ ریاست دادگستری سیاهکل را برعهده گرفت.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه