زمان بارگزاری این صفحه: 3:30 PM UTC

توصیه آیت الله بهجت برای دستگیری «ریگی»

صدای گیلان – وزیر سابق اطلاعات، موفقیت دستگیری عبدالمالک ریگی را از برکات قرائت زیارت عاشورا به توصیه آیت الله بهجت عنوان کرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

حجت الاسلام مصلحی در یادواره 61 شهید انقلاب اسلامی استان گیلان، با بیان اینکه توفیق شهادت برای شهدای دفاع مقدس، به شهدای دوران انقلاب برمی گردد، اظهار کرد: آنها باعث شدند که توفیق شهادت، نصیب شهدای دفاع مقدس شود.

وی با تاکید براینکه، برگزاری یادواره شهدای دوران انقلاب، اقدام بسیار با ارزشی است، تصریح کرد: باید به اقدامات کسانی که در راه پیروزی انقلاب فداکاری کردند و همچنین شهدای انقلاب، توجه ویژه کنیم واین اقدام سراسری شود.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه گیلان بزرگانی مانند آیت الله بهجت و میرزا کوچک خان دارد، افزود: از افتخارات من، طلبگی در محضر ایشان بود و اگر موفقیت هایی به دست آورده ام، به توصیه های ایشان برمی گردد.

حجت الاسلام مصلحی موفقیت دستگیری عبدالمالک ریگی را از برکات قرائت زیارت عاشورا به توصیه آیت الله بهجت عنوان کرد و گفت: برای دستگیری ریگی، نقشه های ما به هم خورده بود اما با تلاش نیم ساعته تشکیلات نظامی کشور، هواپیمای حامل ریگی در خاک ایران به زمین نشانده شد و پیام این اقدام، که آمادگی بسیار بالای تشکیلات نظامی و اطلاعاتی کشور است را آمریکایی‌ها به خوبی فهمیدند./ بخشی از گزارش ایسنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه