زمان بارگزاری این صفحه: 1:14 PM UTC

توصیه های بزرگان استان را به فال نیک می گیریم.

رییس شورای شهر رشت با توجه به سخنان این هفته امام جمعه رشت و همچنین انتقادات چند روز پیش استاندار گفت؛بر این مهم واقفیم که بزرگان استان از ما بیشتر نگران هستنند و نسبت به مدیریت شهری و خدمات دهی به شهروندان ،حساسیت دارند.

به گزارش پایگاه خبری صدای گیلان ؛ رییس شورای اسلامی شهر رشت در شصت و هشتمین جلسه این شورا ، با توجه به سخنان این هفته امام جمعه رشت و همچنین انتقادات چند روز پیش استاندار گفت؛بر این مهم واقفیم که بزرگان استان از ما بیشتر نگران هستنند و نسبت به مدیریت شهری و خدمات دهی به شهروندان ،حساسیت دارند،و ما تمام توصیه ها و فرمایشات انها را به فال نیک می گیریم.

عباس صابر افزود؛می دانیم که مسولین و بزرگان استان از اعضای شورا ، نگرانی بیشتری نسبت به مسایل مدیریتی و شهری دارند و بر همین منوال ،شورا در برنامه ریزیها و تصمیمات بعدی خود،از این توصیه ها و تذکرات استفاده خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به موضوع مهم انتخاب شهردار کلان شهر رشت اشاره کرد و ادامه داد؛ انتخاب شهردار در دستور کار جدی این شورا در هفته های پیش رو قرار خواهد گرفت.

رییس شورای رشت در این خصوص تصریح کرد؛ سه نفر از شهروندان رشت که واجد شرایط برای پست شهرداری طبق آیین نامه هستنند، برای احراز این پست اعلام آمادگی کرده اند که شورا در هفته های اتی، برنامه های ارایه شده افراد دارای شرایط لازم را برسی و شهردار رشت را انتخاب خواهد کرد.

قابل توضیح است که شهر رشت پس از عزل خلیلی ،شهردار اسبق این شهر ،قریب به یکماه است که بدون شهردار بوده و با سرپرست اداره میشود.و این امر در چند روز گذشته مورد انتقاد نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان قرار گرفت.

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه