زمان بارگزاری این صفحه: 3:46 PM UTC

توقف وانت حامل 10 کیلو تریاک در آستانه‌اشرفیه

صدای گیلان – فرمانده مرزبانی گیلان از کشف و ضبط 10 کیلو و 400 گرم تریاک از یک وانت نیسان در آستانه‌اشرفیه خبر داد.

به گزارش صدای گیلان ، یوسف مرتضوی در گفت‌وگو با  فارس با اشاره به کشف مواد مخدر در استان اظهار کرد: در راستای مبارزه با عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر با کسب خبری مبنی بر حمل و نقل و توزیع مواد در آستانه‌اشرفیه موضوع در دستور کار معاونت اطلاعات فرماندهی مرزبانی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه با انجام تحقیقات و اقدام‌های گسترده تخصصی و اطلاعاتی شبانه‌روزی فرد مذکور شناسایی شد، افزود: نامبرده قصد داشت مقدار قابل توجهی مواد مخدر را از تهران با یک دستگاه وانت وارد گیلان کند.

فرمانده مرزبانی گیلان ادامه داد: تیم عملیاتی فرماندهی مرزبانی گیلان با تعامل و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از شناسایی و مراقبت خودرو در مسیر رشت به لاهیجان در بخش لولمان با انجام عملیات ضربتی دستگیر شد.

وی با اشاره به کشف 10 کیلو و 400 گرم تریاک از فرد مذکور تصریح کرد: در بازرسی از بخش بار وانت نیسان داخل یک گونی تعداد 10 بسته مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

مرتضوی از معرفی متهم به همراه مواد مخدر مکشوفه و خودروی توقیفی برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح خبر داد.

وی از خانواده‌ها خواست تا با مراقبت و آموزش مهارت‌های دوست‌یابی زمینه ارتکاب به ناهنجاری‌ها از جمله اعتیاد را در فرزندان خود کاهش دهند زیرا بازخورد این عمل به جامعه برمی‌گردد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه