زمان بارگزاری این صفحه: 10:33 AM UTC

مافي بخشدار لوندويل آستارا شد/ شفقی؛ روستاهاي لوندويل آبرسانی می شود

مافي كه پيش از اين در سمت كارشناسان فرمانداري شهرستان مرزي بندر آستارا بود به سمت بخشدار لوندويل منصوب شد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

طي مراسمي را كه در ساختمان بخشداري لوندويل از توابع شهرستان مرزي بندر آستارا برگزار شد از تلاش ها و زحمات «وحيد پورحضرت» سرپرست بخشداري لوندويل که به سمت معاونت برنامه ريزي و امور عمراني شهرستان آستارا منصوب شده است، تقدير به عمل آمد و «توکل مافي» به عنوان بخشدار جديد لوندويل معرفي شد.

article (2)

همچنين در اين آيين که با حضور «مهندس شفقي» فرماندار شهرستان مرزي بندر آستارا، بخشدار مركزي آستارا، شهردار لوندويل و جمعي از مسوولان محلي و اعضاي شوراهاي اسلامي برگزار شد، حكم توكل مافي كه پيش از اين در سمت كارشناسان فرمانداري شهرستان مرزي بندر آستارا بود به عنوان بخشدار جديد به وي اعطا گرديد.

article (1)

لازم به توضيح است بخش لوندويل از توابع شهرستان مرزي بندر آستارا با حدود 22 هزار نفر جمعيت، داراي 19 روستا مي باشد.

article

از هيچ كوششي براي رفع مشكلات لوندويل دريغ نمي كنيم

فرماندار شهرستان مرزي بندر آستارا گفت: در راستاي رفع مشكلات شهر لوندويل از هيچ كوششي دريغ نخوايم كرد.

«مهندس شفقي» در آيين معارفه بخشدار جديد بخش لوندويل از توابع شهرستان مرزي بندر آستارا گفت: روستاي باش محله لوندويل با 600 خانوار فاقد شبکه آبرساني مورد نياز است و اين امر براي ما پذيرفته نيست که روستايي با اين همه جمعيت، شبکه آب آشاميدني نداشته باشد.

article (3)

وي ادامه داد: آبرساني به روستاهاي بخش لوندويل در اولويت کاري قرار دارد و در جدول توزيع اعتبارات امسال و در برنامه سال آينده، اعتبارات مناسبي براي اين امر پيش بيني شده است.

مهندس شفقي با اشاره به اينکه آبرساني به اين روستا با هم افزايي و پيگيري مسوولان قابل اجراست ، بيان کرد: شايسته است مسوولان براي انجام کارها و خدمت به مردم به خصوص در مناطق روستايي مسابقه بگذارند.

وي با بيان اين که از هيچ کوششي براي رفع مشکلات بخش لوندويل دريغ نخواهيم کرد ، اظهار کرد: به بخش لوندويل بايد بيشتر توجه شود و کمبودهاي عمراني به خصوص در سطح روستاهاي اين بخش بايد برطرف شود.

فرماندار شهرستان مرزي بندر آستارا از فعال شدن بخشداري لوندويل در عرصه عمراني در دوره خدمت دولت تدبير و اميد خبر داد و گفت: خوشحاليم که امروز نشاط و شادابي در جوامع شهري و روستايي ديده مي شود.

شفقي با تاکيد بر اين که نبايد فرصت خدمت به مردم را از دست بدهيم ، افزود: عقب ماندگي ها و کاستي هاي زيادي در جامعه وجود دارد و به همين علت هر چه قدر براي مردم کار شود، باز کم است.

فرماندار آستارا با اشاره به پيش بيني اعتبارات مناسب در قالب بودجه سال 94 براي اين شهرستان گفت: اقدامات عمراني زيادي در آستارا آغاز شده و اين شهرستان در سال آينده به کارگاه بزرگ سازندگي تبديل مي شود.

وي با اشاره به اين که براي رفع مشکلات انباشته شده عزم جدي داريم، بيان کرد: ما در دوره خدمت دولت تدبير و اميد بايد طرح هايي که داراي گره هاي اجرايي هستند، به صورت کارشناسي شناسايي و بررسي کرده و همه آنها را راه اندازي کنيم.

وي مسوولان را نمايندگان دولت براي خدمت به مردم دانست و گفت: انتظارات مردم از ما براي خدمت زياد است و همه بايد همت کنيم و خدمتگزار بودن دولت را در عمل نشان دهيم.

وي ادامه داد: امروز شاهد اقدامات عمراني خوبي توسط دهياران در بخش لوندويل هستيم و دهياران نيز روي حمايت ما حساب کنند و کارها را جدي بگيرند.

وي در پايان خطاب به بخشدار جديد لوندويل گفت: طرح هاي عمراني را مطالعه شده اجرا و اولويت ها را مشخص کنيد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه