زمان بارگزاری این صفحه: 10:21 PM UTC

تولد نوزاد لنگرودی در منزل با کمک اورژانس گیلان

تکنسین های فوریتهای پزشکی وارد عمل شدند و پس از انجام اقدامات فوریتهای پزشکی نوزاد پسر با سلامت کامل به دنیا آمد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی اورژانس استان گیلان، ساعت۱۲:۰۵ روزشنبه مورخ۳ مرداد ماه طی تماسی از منزل مسکونی واقع در گمرکات لنگرود با اتاق فرمان اعلام شد که زن باردار۳۰ ساله‌ای دچار درد شدید زایمان شده است.

 

پس از اعلام این گزارش به اورژانس، یک واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی۱۱۵ به همراه ۲ تکنسین‌ فوریت های پزشکی سریعا بر بالین وی حاضر شدند .

 

بر اساس این گزارش مادر باردار درد شدید داشت و روند زایمان به سرعت پیش می رفت بنابراین تکنسین های فوریتهای پزشکی سریعا وارد عمل شدند و پس از انجام اقدامات فوریتهای پزشکی نوزاد پسر با سلامت کامل به دنیا آمد و نوزاد پس از دریافت خدمات درمانی اولیه از قبیل ساکشن کردن ترشحات داخل دهان، گرم کردن و اکسیژن درمانی از سوی تکنسینهای فوریت های پزشکی۱۱۵ به همراه مادرش که دومین تجربه‌ی بارداری و زایمان را پشت سر گذاشته بود، به بیمارستان امینی لنگرود منتقل شد.

 

مهدی شبان مسئول پایگاه لنگرود و مجید حمیدی کاردان فوریتهای پزشکی دراین زایمان موفقیت آمیز حضور داشتند.

 

بنا به گزارش ارسال شده از پایگاه لنگرود و پیگیری مسئول پایگاه با بیمارستان امینی لنگرود وضعیت مادر و نوزاد رضایت بخش بوده و امروز از بیمارستان مرخص شدند.

 

مطالب بیشتر؛

  • خبر خوش دولت به کارمندان پیمانی پرداخت دیون کارکنان پیمانی دولت، ناشی از افزایش حقوق و مزایا که بر اساس قوانین و خارج از اختیار دستگاه‌های اجرایی ایجاد شده یا می‌شود، همانند دیون کارکنان رسمی محاسبه، تأمین و پرداخت خواهد […]
  • روزنامه قوچانی گل به خودی زد صدای گیلان - بخش مهمی از انتقادات جریان‌های سیاسی کشور و حتی بخشی از جریان‌دوم‌خرداد در این باره به "اقدام ناشیانه" و "غیرحرفه‌ای" گردانندگان روزنامه مردم‌امروز اختصاص […]
  • نامه سرگشاده صادق زیباکلام به علی مطهری صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به علی مطهری بودجه فرهنگی کشور را با بودجه سازمان محیط‌زیست مقایسه کرد.
  • وقتی روحانی یک احمدی نژاد تمام عیار می شود! القای چهره‌ای سیاه از عملکرد دولت‌های نهم و دهم از سوی روحانی به قدری شدید و پررنگ بود که احساس می‌شد اگر روحانی خود بر مسند ریاست جمهوری قرار بگیرد هیچ کدام از اشتباهات و کوتاهی‌های دولت احمدی نژاد را تکرار نخواهد […]
  • هزاران بسته گوشت مرغ توسط داعش به آتش کشیده شد! تکفیری داعش هزاران بسته حاوی گوشت مرغ حلال را آتش زده اند.


عناوین ویژه