زمان بارگزاری این صفحه: 8:16 PM UTC

تولید پلوپز سخنگو با قابلیت دستور پخت از طریق تلفن

صدای گیلان – تولید پلوپز دیجیتال و سخن گو یکی از آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری شرکت صنعتی پارس زرآسا است که قابلیت کنترل و دستور شروع پخت را از طریق تلفن منزل برای کاربر فراهم می‌کند.

به گزارش صدای گیلان ، فرحمند پورعلی مدیرعامل شرکت صنعتی پارس زرآسا از واحدهای مشارکت کننده در نمایشگاه هفته پژوهش با اشاره به آخرین دستاورد‌ها و تازه‌ترین تولیدات این واحد صنعتی گفت: تولید پلوپز دیجیتال و سخن گو یکی از آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری شرکت صنعتی پارس زرآسا است که قابلیت کنترل و دستور شروع پخت را از طریق تلفن منزل برای کاربر فراهم می‌کند.

وی در خصوص نحوه کار با این پلوپز گفت: براساس برنامه‌هایی که برای این دستگاه تعریف شده این پلوپز به تلفن منزل اتصال می‌یابد و شما در هنگامی که در منزل نیستید می‌توانید با تماس با تلفن منزل دستور شروع پخت را به دستگاه بدهید.

پورعلی تصریح کرد: قابلیت جالب این دستگاه این است که در صورت دیرکرد شما در رسیدن به منزل این پلوپز می‌تواند تا دو ساعت به صورت خودکار غذا را گرم نگه دارد.

وی همچنین رونمایی از جاروبرقی کمپرسور ۲۵۰۰ وات را از دیگر دستاوردهای علمی و پژوهشی این واحد صنعتی عنوان کرد و افزود: کاربر در هنگام استفاده از این دستگاه بدون فشردن پدال خاموش – روشن کردن دستگاه و تنها از طریق دستگیره جاروبرقی می‌تواند دستور خاموش و روشن کردن جاروبرقی را اجرا کند.

وی افزود: این سیستم از طریق wifi عمل می‌کند و دستگیره جاروبرقی بدون هیچگونه اتصال برقی و سیمی با دستگاه، جاروبرقی را خاموش و یا روشن می‌کند.

وی برنامه‌های پژوهشی آینده شرکت پارس زرآسا را تولید جارو برقی فونیکس (بدون صدا) عنوان کرد و افزود: این دستگاه پس از اتمام مراحل ساخت اولیه روانه بازار مصرف خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه