زمان بارگزاری این صفحه: 5:28 AM UTC

تولید پلوپز سخنگو با قابلیت دستور پخت از طریق تلفن

صدای گیلان – تولید پلوپز دیجیتال و سخن گو یکی از آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری شرکت صنعتی پارس زرآسا است که قابلیت کنترل و دستور شروع پخت را از طریق تلفن منزل برای کاربر فراهم می‌کند.

به گزارش صدای گیلان ، فرحمند پورعلی مدیرعامل شرکت صنعتی پارس زرآسا از واحدهای مشارکت کننده در نمایشگاه هفته پژوهش با اشاره به آخرین دستاورد‌ها و تازه‌ترین تولیدات این واحد صنعتی گفت: تولید پلوپز دیجیتال و سخن گو یکی از آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری شرکت صنعتی پارس زرآسا است که قابلیت کنترل و دستور شروع پخت را از طریق تلفن منزل برای کاربر فراهم می‌کند.

وی در خصوص نحوه کار با این پلوپز گفت: براساس برنامه‌هایی که برای این دستگاه تعریف شده این پلوپز به تلفن منزل اتصال می‌یابد و شما در هنگامی که در منزل نیستید می‌توانید با تماس با تلفن منزل دستور شروع پخت را به دستگاه بدهید.

پورعلی تصریح کرد: قابلیت جالب این دستگاه این است که در صورت دیرکرد شما در رسیدن به منزل این پلوپز می‌تواند تا دو ساعت به صورت خودکار غذا را گرم نگه دارد.

وی همچنین رونمایی از جاروبرقی کمپرسور ۲۵۰۰ وات را از دیگر دستاوردهای علمی و پژوهشی این واحد صنعتی عنوان کرد و افزود: کاربر در هنگام استفاده از این دستگاه بدون فشردن پدال خاموش – روشن کردن دستگاه و تنها از طریق دستگیره جاروبرقی می‌تواند دستور خاموش و روشن کردن جاروبرقی را اجرا کند.

وی افزود: این سیستم از طریق wifi عمل می‌کند و دستگیره جاروبرقی بدون هیچگونه اتصال برقی و سیمی با دستگاه، جاروبرقی را خاموش و یا روشن می‌کند.

وی برنامه‌های پژوهشی آینده شرکت پارس زرآسا را تولید جارو برقی فونیکس (بدون صدا) عنوان کرد و افزود: این دستگاه پس از اتمام مراحل ساخت اولیه روانه بازار مصرف خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

  • موانع توسعه روستای «روفچاه ضعف برق، نبود آب شرب، معضل فاضلاب و راه روستایی آسفالته از جمله موانع مهم توسعه روستای زیبای روفچاه خشکبیجار رشت است.
  • سردار سرتیپ اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شد حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاشهای بی‌دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی‌مقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو تشکر و قدردانی […]
  • تندروها جایی در مجلس دهم ندارند ندیمی، نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است که قوای سه گانه باید در تعامل و تفاهم بایکدیگر حرکت کنند و در مسیر درگیری و اختلاف بایکدیگر حرکت نکنند.
  • ديدار سرپرست مرکز توسعه نوغانداري کشور با فرماندار فومن صدای گیلان - علي اصغر داداش پور سرپرست مرکز توسعه نوغانداري کشور عصر روز سه شنبه 23 ديماه با حضور در فرمانداري فومن با اسماعيل قربانزاده فرماندار اين شهرستان ديدار و گفتگو […]
  • نوروز با نشاط و‌آرام برای مردم فراهم کنیم استاندار گیلان در نشست ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر گفت؛ تلاش کنید فضای ایمن، شاداب و با شور و نشاط و آرام در نوروز برای مردم فراهم شود. وی افزود؛ باید تلاش کنیم در این ایام بر مشکلات مردم افزوده نشود و در نوروز صدمات سفر به شدت کاهش […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه