زمان بارگزاری این صفحه: 5:30 PM UTC

تکواندوکار گیلانی قهرمان رقابت های بین المللی هلند شد

آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی عنوان قهرمانی رقابت های بین المللی هلند را کسب کرد .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان گفت : در جریان رقابت های تکواندو بین المللی هلند که یکی از مسابقات کسب سهمیه المپیک نیز بود ، آرمین هادی پور از گیلان موفق به کسب مدال طلا شد .

 

سعید علیپور ا افزود : بر این اساس ، این تکواندوکار ملی پوش گیلانی موفق شد در جریان این رقابت ها در وزن منهای 54 کیلوگرم مدال طلا را بر گردن بیاویزد .

 

وی اظهار کرد : این ورزشکار شایسته استان گیلان در این پیکارها ، برابر حریفانی از کشورهای مغولستان ، مولداوی ، آلمان ، روسیه و انگلستان به برتری رسید .

 

وی ادامه داد : آرمین هادی پور تکواندوکار شایسته و ملی پوش استان گیلان علاوه بر کسب تصاحب نشان طلای این دوره از مسابقات ، اولین ورودی کسب سهمیه المپیک را نیز با موفقیت پشت سرگذاشت .

 

وی بیان کرد : امیدواریم که این ورزشکار شایسته گیلانی در سایر مسابقات کسب سهمیه المپیک نیز بدرخشد و موفقیت کسب کند تا بتواند یکی از تکواندکاران ایرانی حاضر در رقابت های المپیک باشد .

 

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد : در پیکارهای تکواندو بین المللی هلند ، حدود یکهزار تکواندوکار از کشورهای مختلف به مدت دو روز با هم به رقابت پرداختند .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “تکواندوکار گیلانی قهرمان رقابت های بین المللی هلند شد”

  1. مرضیه هادی پور نوشته است:

    خیلی خوشحال شدم ازاینکه یکی هم فامیلیم پیداشد طلاگرفت وقهرمان شد بهتون تبریک میگم
عناوین ویژه