زمان بارگزاری این صفحه: 2:42 PM UTC

ثابت قدم شهردار رشت شد/ نائب رییس شورا؛ پشت پرده این انتخاب را افشا خواهم کرد

در هشتاد و دومین جلسه علنی شوای شهر رشت سید محمد علی ثابت قدم با کسب 9 رأی شهردار رشت شد/ نائب رییس شورا؛ خواهم گفت که شب قبل از انتخاب شهردار در خیابان 192 گلسار چه جلسه ای برگزار شد و چه اتفاقاتی در آن افتاد و چه معاملاتی صورت پذیرفت.”

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

هشتاد و دومین جلسه علنی شوای شهر رشت صبح امروز در عمارت شورا برگزار شد. دستور کار این جلسه انتخاب شهردار رشت و تقدیم لایحه بودجه شهرداری توسط سرپرست شهرداری به شورای شهر بود.

به گزارش خزر آنلاین، در پایان جلسه ثابت قدم با 9 رای به عنوان شهردار رشت انتخاب شد. اوسط مقدم و کاظمی هر یک 3 رای کسب کردند اما رضایی دوگاهه نتوانست در این میان رای کسب کند.

***********

download (5)

هنوز ساعاتی از انتخاب شهردار رشت نگذشته که پس لرزه های این انتخاب شروع شده است. پس لرزه هایی از جنس افشاگری! گویا روزهای پرالتهابی در انتظار شورانشینان است!

گفتنی است؛  پس از هشتاد و دومین جلسه علنی شورای شهر رشت، که دستور کار انتخاب شهردار برگزار شد که پس از انتخاب محمدعلی ثابت قدم به عنوان شهردار، چند تن از اعضای شورای شهر شدیداً به این انتخاب اعتراض کردند.

محمود باقری خطیبانی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با گلایه از انتخاب محمدعلی ثابت قدم به عنوان شهردار، گفت: ” عدم ثبات رای برخی از اعضای شورای واقعاً تاسف بر انگیز است. برخی از اعضاء قول داده بودند که به آقای اوسط مقدم رای بدهند، که پای حرف شان ماندند، برخی نیز قول داده بودند که به مسعود کاظمی رای بدهند، اما پای حرف خود نماندند و این عدم ثبات رای واقعاً تاسف برانگیز است.”

نائب رییس شورای شهر رشت در ادامه به ماجرای پشت پرده انتخابات برگزار شده اشاره کرد و اظهار داشت: ” این رای گیری داستان پشت پرده ای دارد که در نطق پیش از دستور جلسه آتی شورای شهر، به افشای آن خواهم پرداخت.”

محمود باقری خطیبانی ادامه داد: “برای روشن شدن افکار عمومی و اینکه شهروندان رشت بدانند در پشت پرده شورای شهر رشت چه می گذرد، خواهم گفت که شب قبل از انتخاب شهردار در خیابان 192 گلسار چه جلسه ای برگزار شد و چه اتفاقاتی در آن افتاد و چه معاملاتی صورت پذیرفت.”

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: “در جلسه آتی شورا اسناد و مدارکی ارایه خواهم داد که متن اولیه ایرادات و اشکالاتی را که فرمانداری به صورتجلسه انتخاب شهردار رشت می گرفت را یکی از اعضای شورای شهر در کمیسیون ماده صد برای آنها می نوشت و خواهم گفت که ماجرای زمین میدان تره بار، آزادی و آلوده شدن شورای سوم توسط چه کسانی و چگونه صورت پذیرفت.”

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،۵ نظر یا دیدگاه برای “ثابت قدم شهردار رشت شد/ نائب رییس شورا؛ پشت پرده این انتخاب را افشا خواهم کرد”

 1. ناشناس نوشته است:

  واقعا یک مرد لازمه تا پته این شورا بریزه رو هم تا مردم رشت از هویت واقعی اینها با خبر بشند

 2. ناشناس نوشته است:

  این شورای چهارم رشت هم یه چیزیش میشه
  چطور ممکنه شهردار انتخابی شورای سوم رشت که جزء روسیاهی چیزی برای مردم رشت نداشت را به عنوان شهردار انتخاب کرد

 3. ناشناس نوشته است:

  با این انتخاب بعد از تمام اتفاقاتی که افتاد نشون میده که این شورا نمی خواد یک اقدام درستی را انجام بده و یه مقدار به شهر رشت و مردمش کمک کنند.
  واقعا چرا داره این اتفاقات می افتد خبر ندارم حداقل یه مقدار از برخی شوراهای شهر های دیگر گیلان درس می گرفتید .
  همین لاهیجان را نگاه کنید .

 4. ناشناس نوشته است:

  با عرض تبریک به جناب دکتر ثابت قدم امید واریم انشالله چون همیشه ثابت قدم باشند و یک مقدار وضعیت شهر رشت را سرو سامان بدهند.
  اینشان از تحصیل کرده های موفق این استان هستنند و با تجربه ای که دارند حتما می توانند کارهای خوب و مثبتی انجام دهند.
  بهتره حالا که ایشان انتخاب شدنند همه کمک کنیم تا اتفاقات خوبی برای شهرمان بیفتد

 5. ناشناس نوشته است:

  همین که بلاخره بعد از ماها شهردار رشت انتخاب شد خودش جای شکرش باقیست.حال بماند بقیه قضایا
عناوین ویژه