زمان بارگزاری این صفحه: 10:10 PM UTC

ثبت 43 هزار شرکت در گیلان

صدای گیلان – مدیرکل ثبت اسناد و املاک گیلان از ثبت 43 هزار شرکت در این استان خبر داد و گفت: از این تعداد 20 هزار شرکت تجاری است.

ثبت اسناد گیلان

به گزارش صدای گیلان ، سیدجعفر مفیدی عصر امروز در جمع مدیران استان با بیان اینکه 43 هزار شرکت در گیلان ثبت شده است، اظهار کرد: از این تعداد، 20 هزار شرکت تجاری است.

وی با اشاره به ثبت‌ نام 3 هزار و 530 فقره دفاتر بازرگانی در گیلان، تصریح کرد: از اسفند سال گذشته ثبت شرکت به صورت غیرحضوری در استان انجام می‌شود.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک گیلان با بیان اینکه 5 هزار و 800 مورد درخواست ثبت شرکت داشتیم، گفت: 2 هزار و 35 مورد از این درخواست‌ها تاسیس و بقیه نیز درخواست تغییر شرکت‌ها است.

وی با تصریح بر اینکه به تمام این درخواست‌ها رسیدگی شده است، خاطرنشان کرد: هرکس قصد تغییر شرکت داشته باشد باید وارد سامانه ثبت اسناد شود و سیستم سامانه به صورت پیامکی مشکلات را به اعضای شرکت می‌رساند.

مفیدی از جمع‌آوری دفاتر ثبت سنتی شرکت‌ها در استان خبر داد و یادآور شد: تمام دفاتر ثبت شرکت‌های گیلان الکترونیکی می‌شود.

وی با بیان اینکه دفاتر ثبت شرکت‌ها به عنوان پیشخوان دولت پذیرش می‌کنند، افزود: از این پس با ایجاد مکانیزه دفاتر ثبت شرکت، تمام کارها در مرکز استان انجام می‌شود.

این مسئول اطلاعات بسیاری از تعداد شرکت‌های مذکور ثبت شده را به‌روز ندانست و خاطرنشان کرد: مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.

وی میانگین زمان ثبت شده شرکت‌ها در گیلان را 10 روز عنوان کرد و متذکر شد: ثبت شرکت‌ها در رشت الکترونیکی شده و انجام تمام کارها در این مرکز صورت می‌گیرد.فارس

مطالب بیشتر؛

  • سرنوشت “ندا” تراژیک می‌شود؟! تشکیلات که به ادعای موسسان قرار بود روح تازه ای در اصلاح طلبان بدمد، در همان گام اول به مشکل بر خورد. تشکیلاتی که این روزها در رسانه های اجتماعی و برخی رسانه های اصلاح طلب حرف و حدیث زیادی برپا کرده است. عده ای از جوانان اصلاح طلب حامی سید محمد خاتمی که در انتخابات سال 88 برای حضور او در […]
  • قاتل ۲۷ ساله در رشت اعدام شد قاتل ۲۷ ساله اهل رشت پس از طی مراحل قانون صدور حکم به جرم قتل عمد در زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شد.
  • عدم قرارداد بیمه های تکمیلی با بیمارستانهای بخش خصوصی رشت. رئیس هیئت مدیره بیمارستان آریا رشت با بیان اینکه در تعرفه جدید دولت، بیمه‌ها با بیمارستان خصوصی قرار دادی متحمل نشده‎اند گفت: در تعرفه جدید، گیلان نسبت به استان‌های دیگر 10 درصد کاهش تعرفه را پذیرفته است […]
  • ابعاد دبه جدید امریکایی در واپسین لحظات مذاکرات امریکا عنوان کرده است ایران اگر خواستار رفع تحریم هاست، باید دست از حمایت از تروریسم (حزب الله، یمن، فلسطین و ...) بردارد!
  • احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی از لابی گری در پروژه ها جلوگیری می کند. صدای گیلان - نایب رئیس کمیسیون کمیسیون اقتصادی مجلس درباره احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: باید تدابیری اتخاد شود تا پس از احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی ابعاد فنی و علمی پروژه ها در موضوع اختصاص بودجه، جایگزین لابی های سیاسی […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه