زمان بارگزاری این صفحه: 9:03 PM UTC

جاساز 45 كيلوگرم حشيش در تاج خودرو/ کشف در چابکسر رودسر

صدای گیلان – جانشين فرماندهي انتظامي استان گيلان از كشف 45 كيلوگرم حشيش و ترياك در تاج خودرو پيكان وانت در ايست و بازرسي چابکسر شهرستان رودسر خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جانشين فرماندهي انتظامي استان گيلان از كشف 45 كيلوگرم حشيش و ترياك در تاج خودرو پيكان وانت در ايست و بازرسي چابکسر شهرستان رودسر خبر داد.

 

سرهنگ “مهرداد مهرگان” جانشين فرماندهي انتظامي استان گيلان در تشريح اين خبر گفت: در پي گزارش مردمي مبني بر اينكه فردي 46 ساله در امر تهيه و توزيع مواد مخدر فعاليت دارد، ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر رسيدگي به اين موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

 

جانشين فرماندهي استان گيلان با بيان اينكه ماموران با تحقيقات پليسي از اين موضوع و اينكه متهم قصد دارد مقدارقابل توجهي مواد مخدر وارد استان نمايند، اطمينان حاصل كردند افزود: ماموران عمليات ويژه پليس با همكاري اداره اطلاعات در شهرستان هاي رودبار و رودسر محورهاي ورودي استان را تحت کنترل و مراقبت قرار داده که سرانجام متهم را با يک دستگاه خودروي پژو405 ايست وبازرسي چابکسر مشاهده و متوقف و متعاقب آن همدستش با يک دستگاه خودروي پيکان وانت در صدد دور زدن وفرار بوده نيز مورد شناسايي و متوقف شد.

 

سرهنگ مهركان اضافه كرد: در بازرسي ازداخل خودروي پيكان وانت مقدار 10 کيلوگرم ترياک و 35 کيلوگرم حشيش که به طرز ماهرانه اي در تاج خودرو جاسازي شده بودکشف و ضبط شد و 3 متهم 46،28 و 29 ساله اين پرونده نيز دستگير شدند./ پلیس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه