زمان بارگزاری این صفحه: 3:44 PM UTC

جان باختن سرنشین موتورسیکلت در آستارا

سرپرست مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ آستارا از جان باختن سرنشین موتورسیکلت در برخورد با یک خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

قهرمان آقایی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با یک خودروی سواری حدود ساعت ۱۹ و بیست دقیقه عصر دیروز در جاده منتهی به دهستان ویرمونی آستارا، دو دستگاه آمبولانس مرکز اورژانس در محل حضور یافتند.

 

وی افزود: با وجود انتقال راکب و سرنشین موتور سیکلت به بیمارستان شهید بهشتی آستارا ، متاسفانه سرنشین موتورسیکلت فوت کرد و راکب برای ادامه مراحل درمانی به یکی از بیمارستان های رشت انتقال داده شد.

 

پنجشنبه هفته گذشته نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور رشت – آستارا در منطقه قره سو آستارا ، ۱۳ نفر مصدوم شده و یک نفر جان باخته بود.

 

در بهار امسال ۱۳۷ نفر مصدوم تصادفی در قالب ۱۷۵ ماموریت توسط مرکز فوریت های پزشکی آستارا به مراکز درمانی این شهرستان انتقال داده شده اند.

 

۲۱ نیرو با سه آمبولانس فعال و یک آمبولانس پشتیبان در مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ به ارائه خدمات در شهرستان آستارا می پردازند.

 

مطالب بیشتر؛

  • حمله حزب‌الله به اسرائیل منابع خبری منطقه‌ای، آمار متفاوتی از شمار ‌تلفات نیروی ارتش رژیم اسرائیل در حمله حزب‌الله در مرز با سرزمین‌های اشغالی منتشر کرده‌اند. برخی منابع از کشته شدن ۱۷ نظامی و از جمله یک افسر ارشد اسرائیلی و احتمال اسارت یک تن دیگر خبر […]
  • چمن سرطان‌زاست/ چمن‌های فعلی باید از‌ بین برود پدر علم کویرشناسی با بیان اینکه چمن‌کاری موجب گرم شدن کره زمین می‌شود، گفت: چمن سرطان‌زاست بنابراین باید چمن‌ها را از بین برد.
  • چهار جوان در سواحل گیلان غرق شدند معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در سه روز گذشته، چهار جوان به دلیل ناآشنایی با فن شنا در سواحل استان غرق شده اند.
  • رشت، کلانشهری با شهرداران فصلی شورای شهر سوم شهر رشت به دلیل دستگیری هفت تن از اعضای شورا منحل شد. بازداشت‌ها از زمستان 91 آغاز و تا بهار 92 ادامه داشت. از 9 نفر عضو شورای شهر رشت، هفت نفر به اتهام فساد اقتصادی دستگیر شدند و شورای شهر منحل شد. اما دستگیری‌ها تنها در سطح اعضای شورای شهر باقی نماند و به مدیران شهرداری […]
  • آب شدن یخ احزاب؛ دورخیز برای انتخابات مجلس دهم تشکل هاي سياسي،از رخوتي که هشت سال طول کشيد، بيرون آمده اند و به پيشواز سال انتخابات مي روند.با احتساب امروز، 362 روز به زمان برگزاري انتخابات مجلس دهم مانده است؛ انتخاباتي که قرار است تکليف قريب 300 کرسي سبز رنگ مجلس را براي چهار سال روشن […]


عناوین ویژه