زمان بارگزاری این صفحه: 10:23 AM UTC

جان باختن سرنشین موتورسیکلت در آستارا

سرپرست مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ آستارا از جان باختن سرنشین موتورسیکلت در برخورد با یک خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

قهرمان آقایی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با یک خودروی سواری حدود ساعت ۱۹ و بیست دقیقه عصر دیروز در جاده منتهی به دهستان ویرمونی آستارا، دو دستگاه آمبولانس مرکز اورژانس در محل حضور یافتند.

 

وی افزود: با وجود انتقال راکب و سرنشین موتور سیکلت به بیمارستان شهید بهشتی آستارا ، متاسفانه سرنشین موتورسیکلت فوت کرد و راکب برای ادامه مراحل درمانی به یکی از بیمارستان های رشت انتقال داده شد.

 

پنجشنبه هفته گذشته نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور رشت – آستارا در منطقه قره سو آستارا ، ۱۳ نفر مصدوم شده و یک نفر جان باخته بود.

 

در بهار امسال ۱۳۷ نفر مصدوم تصادفی در قالب ۱۷۵ ماموریت توسط مرکز فوریت های پزشکی آستارا به مراکز درمانی این شهرستان انتقال داده شده اند.

 

۲۱ نیرو با سه آمبولانس فعال و یک آمبولانس پشتیبان در مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ به ارائه خدمات در شهرستان آستارا می پردازند.

 

مطالب بیشتر؛

  • توافق هسته‌ای رقم می‌زند؛ خاورمیانه در آستانه انفجار بزرگ در منطقه‌ای که برای غرب نقش حیاتی دارد و هر کدام از قدرت‌ها طرح‌های جنگی برای آن دارند، ناگهان معادلات تغییر می‌کنند و تمامی قواعد بازی متحول می‌شوند حتی اگر این تغییرات به سود مصالح بسیاری از بازیگران عرصه خاورمیانه […]
  • صادرات موادغذایی ایران به روسیه افزایش می‌یابد صدای گیلان؛رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان با بیان اینکه فرصت خوبی در منطقه برای صادرات مواد غذایی ایران به روسیه از طریق جمهوری آذربایجان مهیا شده است، گفت: صادرات موادغذایی ایران به روسیه افزایش […]
  • گیلان در چنین روزی؛ رویداد سیاهکل صدای گیلان - هفته آخر بهمن ماه 1349 (فوریه 1971) گزارشهای روزانه رویداد سیاهکل (گیلان) جای اخبار جنگ ویتنام را که در اوج شدت بود در رسانه های گوشه و کنار جهان گرفته بود.
  • «داعش» در منگنه شرق: ایران، آمریکا؛ خیلی دور، خیلی نزدیک. این بار عراق، موضوع مشترک است؛ آن‌هم تکفیری‌های «داعش» اما هریک، به‌تنهایی و البته مشروط به درخواست کشور میزبان؛ عراق. پس از فعال‌شدن تکفیری‌های «داعش» در عراق و اشغال برخی شهرهای این کشور، بحران عراق سوژه‌ای شد تا رسانه‌ها از احتمال همکاری […]
  • ماجرای داماد آقای وزیر و نمایشگاه اکسپو میلان!/ آقای روحانی! در جریان این “ماجرای حیثیتی” هستید؟ تمامی تلاش طراحان، معماران، شرکت های مهندس مشاور و هیات داوران که حدود دو سال درگیر طراحی اکسپو بوده اند، با تلفن آقای وزیر نقش بر آب شده و پای «داماد آقای وزیر» به ماجرا باز […]


عناوین ویژه