زمان بارگزاری این صفحه: 3:09 AM UTC

جب بوش رسما نامزد انتخابات آمریکا شد

سومین فرد از خاندان «بوش» هم بالاخره آماده ورود به گود انتخاباتی آمریکا شد. وی یکی از مطرح ترین کاندیداهای حزب جمهوری خواه در این دوره خواهد بود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش سی. بی. اس، «جب بوش» فرماندار اسبق ایالت فلوریدا به عنوان سومین نفر از خانواده بوش که طالب ورود به کاخ سفید است امروز دوشنبه رسما نامزدی خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا اعلام خواهد کرد تا شانس جمهوری خواهان را در میدان رقابت با حزب دموکرات بیازماید.

 

وی که از لحاظ سیاسی به جناح راست میانه تعلق دارد پیش از اعلام رسمی نامزدی از آرم کمپین تبلیغاتی خود رونمایی کرد. در این آرم وی از نام خانوادگی «بوش» استفاده نکرده و به نمایش اسم کوچک خود به همراه یک علامت تعجب بسنده کرده است تا بگوید در مقام رئیس جمهور احتمالی آمریکا متفاوت از پدر و بردارش عمل خواهد کرد.

 

وی دیروز هم در مصاحبه ای که با خبرگزای سی. ان. ان. داشت مدعی شد که پس از اعلام رسمی نامزدی در موقعیت بهتری برای نشان دادن تمایزات خود با دیگر جمهوری خواهان قرار خواهد گفت. در این مصاحبه وی بی آنکه وارد جزئیات شود به این حقیقت اذعان کرد که برای موفقیت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باید خود را از برادرش «جرج دبلیو. بوش» متمایز کند./منبع؛ مهر

مطالب بیشتر؛

  • شهردار آستانه از اتمام عملیات آسفالت باند کندرو بلوار امام رضا (ع) خبر داد مهندس علی شفیعی،شهردار آستانه اشرفیه در گفت و گویی از اتمام عملیات آسفالت باند کندرو واقع در بلوار امام رضا (ع) خبر داد.
  • ساخت اسکله جدید در بندر آستارا مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان از ساخت اسکله جدید در بندر چند منظوره آستارا طی سال جاری خبر داد.
  • 14 اسفند، سالروز درگذشت محمد مصدق در روز ۱۴ اسفند ۱۳۴۵ هجری شمسی، دکتر محمد مصدق، نخست‌وزیر ایران در فاصله سال‌های ۱۳۳۰ تا ۱۳۳۲ و رهبر نهضت ملی شدن صنعت نفت، چشم از جهان فرو بست.
  • رقابت برای کرسی ریاست شورای شهر رشت شدید است فرماندار رشت بر رقابت سالم در انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت تاکید کرد و گفت: رقابت برای کرسی ریاست شورای شهر رشت شدید است. سید عیسی مهدوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: طبق برنامه زمانبندی قرار بود انتخاب […]
  • پارازیتی روی موج مذاکره صدای گیلان:سرمقاله امروز روزنامه شرق به قلم دکتر صادق زیبا کلام در متن کوتاهی به تحریم های اخیر امریکا علیه ایران و تاکتیک های مواجه شدن با این موضوع پرداخته است. اعلام فهرست جدیدی از تحریم‌ها توسط ایالات متحده بر ضد برخی موسسات و اشخاص ایرانی که طرف مقابل، آنها را مرتبط با برنامه […]


عناوین ویژه