زمان بارگزاری این صفحه: 3:31 AM UTC

جستجو برای پیدا شدن جسد غرق شده جوان پسیخانی ادامه دارد

صدای گیلان – مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت گفت: جستجو برای پیدا شدن جسد غرق شده جوان پسیخانی ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، خانواده ماجرای مفقود شدن جوان 25 ساله ساکن روستای «پسیخان» شفت که صبح روز گذشته برای صید ماهی به رودخانه روستای خود پسیخان رفته بود را به مسئولان امداد و نجات اطلاع دادند و جستجوی امدادگران از روز گذشته همچنان برای یافتن جسد جوان ادامه دارد.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه کسی لحظه غرق شدن این جوان را ندیده است، اظهار کرد: لحظاتی پیش از ناپدید شدن، اطرافیان او را در حال ماهیگیری دیده بودند.

علی مقصودی افزود: با وجود شدت بالای جریان آب احتمال می‌رود که جوان در همان محدوده غرق شده و در بین سنگ‌ها و گیاهان باقی مانده و یا به پایین‌دست آب رفته است.
وی با اشاره به اینکه عملیات جستجو از ساعت 10 صبح تا 4 عصر انجام شد، تصریح کرد: 12 نفر از نیروهای آتش نشانی رشت در این جستجو شرکت داشتند.
این مسئول با بیان اینکه جریان شدید آب مانع از غواصی می‌شود، گفت: نیروها با قایق و چنگک به جستجو پرداختند که هنوز جوان پیدا نشده است.
وی ادامه عملیات جستجو را از صبح فردا عنوان کرد و یادآور شد: کاهش جریان آب جستجوی تخصصی را بهتر می‌کند و ما منتظر کاهش شدت جریان آب هستیم.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه