زمان بارگزاری این صفحه: 8:47 PM UTC

جستجو برای پیدا شدن جسد غرق شده جوان پسیخانی ادامه دارد

صدای گیلان – مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت گفت: جستجو برای پیدا شدن جسد غرق شده جوان پسیخانی ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، خانواده ماجرای مفقود شدن جوان 25 ساله ساکن روستای «پسیخان» شفت که صبح روز گذشته برای صید ماهی به رودخانه روستای خود پسیخان رفته بود را به مسئولان امداد و نجات اطلاع دادند و جستجوی امدادگران از روز گذشته همچنان برای یافتن جسد جوان ادامه دارد.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه کسی لحظه غرق شدن این جوان را ندیده است، اظهار کرد: لحظاتی پیش از ناپدید شدن، اطرافیان او را در حال ماهیگیری دیده بودند.

علی مقصودی افزود: با وجود شدت بالای جریان آب احتمال می‌رود که جوان در همان محدوده غرق شده و در بین سنگ‌ها و گیاهان باقی مانده و یا به پایین‌دست آب رفته است.
وی با اشاره به اینکه عملیات جستجو از ساعت 10 صبح تا 4 عصر انجام شد، تصریح کرد: 12 نفر از نیروهای آتش نشانی رشت در این جستجو شرکت داشتند.
این مسئول با بیان اینکه جریان شدید آب مانع از غواصی می‌شود، گفت: نیروها با قایق و چنگک به جستجو پرداختند که هنوز جوان پیدا نشده است.
وی ادامه عملیات جستجو را از صبح فردا عنوان کرد و یادآور شد: کاهش جریان آب جستجوی تخصصی را بهتر می‌کند و ما منتظر کاهش شدت جریان آب هستیم.

مطالب بیشتر؛

  • آتش سوزی دو باب مغازه بزرگ در رشت رشت - صدای گیلان؛ ماموران آتش نشانی، در حال تلاش برای مهار آتش دو باب مغازه بزرگ که عصر امروز (پنجشنبه) در رشت دچار حریق شد، هستند.
  • جان باختن 2 نفر در رشت براثر گازگرفتگي صدای گیلان - دو مرد 40 و 44 ساله در رشت بر اثر استنشاق گاز مونواکسید کربن جان خود را از دست دادنند
  • غرق شدن جوان روستایی در رودخانه پسیخان شفت صدای گیلان - طبق گزارشات غیر رسمی یک جوان 25 ساله روستایی ، روز گذشته در رودخانه «پسیخان» شفت غرق شده است
  • تجمع کارگران فولاد لوشان جمعی از کارگران فولاد لوشان صبح امروز در اعتراض به تعویق حقوق و سایر مطالبات صنفیشان در مقابل ساختمان اداره کار منجیل تجمع کردند.
  • منافع ملي در سايه وحدت ملي جريان‌ها و افرادي كه در اين روزها مدام بر طبل اختلاف‌افكني‌ها و كينه‌ورزي‌ها مي‌كوبند را بايد ضرركننده‌ترين افراد و گروه‌ها دانست، چرا كه اگر بنا بود كه سودي از داغ كردن اين تنور روانه خزانه و جيب‌هاي‌شان شود تا به امروز بايد نماد و نمودي از آن را در اين سال‌هاي اخير مشاهده […]

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه