زمان بارگزاری این صفحه: 1:17 PM UTC

جسد خلبان هواپیمای تفریحی در تنکابن پیدا شد

صدای گیلان – مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران از پیدا شدن جسد خلبان هواپیمای تفریحی سقوط کرده در آب های ساحلی بخش مرکزی شهرستان تنکابن خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

‘ رستم زرودی به ایرنا گفت: جسد خلبان این هواپیمای سبک تفریحی و آموزشی حوالی ساعت هفت صبح امروز در دام یکی از صیادان افتاد که برای انجام مراحل اداری اکنون به سردخانه بیمارستان تنکابن انتقال داده شده است.

وی اظهار داشت: بیشتر قطعات این هواپیما تاکنون در محدوده ساحلی شهرهای تنکابن و رامسر پیدا شده است و پیش بینی می شود بقیه قطعات آن نیز با امواج دریا به ساحل آورده شود.

گفتنی است؛ یک فروند هواپیمای سبک تفریحی آموزشی متعلق به یک شرکت خصوصی سیزدهم بهمن از رامسر به سمت استان گیلان در حرکت بود که ارتباطش با برج مراقبت فرودگاه رامسر قطع و ناپدید شد.

پیدا شدن جسد خلبان هواپیمای تفریحی در تنکابن

این هواپیما حامل خلبان و یک سرنشین از اتباع عربستان سعودی بود که براساس گزارش های رسمی هنگام برخاستن از زمین با مه غلیظ و کاهش دید به 800متر در زمان ترافیک مواجه و ارتباطش قطع شد.

پیش از این علاوه بر پیدا شدن قطعاتی از این هواپیمای سبک ، جسد مسافر عربستانی آن هم در ساحل تنکابن پیدا شده بود.

غرب مازندران دارای دو فرودگاه در شهرهای نوشهر و رامسر است و هواپیماهای سبک تفریحی از چند سال پیش با هدف درآمدزایی و رونق گردشگری در این منطقه فعالیت دارند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه