زمان بارگزاری این صفحه: 8:56 PM UTC

جسد سرنشین هواپیمای سبک تفریحی پیدا شد

صدای گیلان – جسد سرنشین هواپیمای دو نفره سبک که در شهرستان تنکابن سقوط کرده بود امروز در سواحل ‘ تیلورسر ‘ نشتارود پیدا شد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت : با تلاش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان جسد سرنشین هواپیمای دو نفره سبک که در شهرستان تنکابن سقوط کرده بود امروز در سواحل ‘ تیلورسر ‘ نشتارود پیدا شد.

‘ علی نبیان ‘ روز دوشنبه به ایرنا افزود : نیروهای جستجوگر هلال احمر ساعت 4.30 دقیقه بامداد امروز موفق شدند جسد سرنشین این هواپیمای سبک تفریحی که تبعه کشور عربستان بود را پیدا و از آب بیرون بکشند.

وی اضافه کرد : تلاش ها برای پیدا کردن جسد خلبان این هواپیما همچنان ادامه دارد.

روز سه شنبه گذشته یک فروند هواپیمای سبک تفریحی آموزشی متعلق به یکی از شرکت های خصوصی، از رامسر به سمت گیلان در حرکت بود که به علت مه غلیظ و کاهش دید به 800 متر در زمان ترافیک، ارتباط آن با برج مراقبت قطع و تا این ساعت هیچ خبری دریافت نشده است.

این هواپیمای سبک دو نفره یک مسافر برای هدف گردشگری داشته است. خلبان هواپیما ایرانی و مسافر هواپیما نیز تبعه عربستان با نام حبیب بن شعیب بن محمد خبیت بوده است.

اکیپ های مختلفی از هلال احمرمازندران، محیط بانی، جنگلبانی، دریابانی، نیروهای مردمی و هیات کوهنوردی استان مازندران نیز در حوزه دریایی و جنگلی برای یافتن این هواپیما تلاش کردند، اما اکنون اطمینان حاصل شده که این هواپیما در دریا سقوط کرده و قطعات از هواپیما نیز پیدا شده است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه