زمان بارگزاری این صفحه: 11:03 PM UTC

جسد ماهیگیر جوان شفتی پیدا شد/ کشته شدن راننده بیل مکانیکی در بیجار

صدای گیلان – رییس عملیات جمعیت هلال احمر گیلان از پیدا شدن جسد جوان ماهیگیری که جمعه گذشته در رودخانه پسیخان شفت در هوای برفی مفقود شده بود، خبر داد .

به گزارش صدای گیلان ، ‘ محرم آقابیگی ‘ امروز در تشریح جزییات این ماجرا افزود : روز جمعه از طریق تماس های مردمی به مرکز کنترل عملیات هلال احمر از مفقود شدن یک جوان در آب های زیر سد کاسان از توابع شفت اطلاع یافتیم.

وی اظهار کرد : با اطلاعات واصله ؛ بلافاصله یک تیم ارزیاب و پنج تیم عملیاتی به همراه یک دستگاه آمبولانس ، دو دستگاه خودرو کمک دار و یک قایق جی مینی برای همکاری با آتش نشانی و نیروی انتظامی برای عملیات امداد و نجات به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد : با عملیات جستجوی دستگاههای یاد شده و اهالی محل ؛ جسد این جوان 22 ساله عصر روز گذشته در همان منطقه پیدا شد.

آقابیگی با بیان اینکه شغل این فرد ماهیگیری بوده است، تصریح کرد : شواهد حاکی است که این جوان بر اثر سرخوردگی به داخل آب سقوط کرده است .

شهرستان شفت در 25 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است .

***

سقوط بیل مکانیکی به داخل آب

رییس عملیات جمعیت هلال احمر گیلان در ادامه به سقوط یک بیل مکانیکی به همراه راننده اش به داخل آبهای سد شهر بیجار اشاره و اظهار کرد : این حادثه عصر روز گذشته حین عملیات کار اتفاق افتاد و راننده این بیل میکانیکی کشته شد .

وی اضافه کرد : با انجام گشت تیم غواصی آتش نشانی ، جسد این راننده بیل مکانیکی از آب بیرون کشیده شد .ایرنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه