زمان بارگزاری این صفحه: 12:53 PM UTC

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش و خدمتگذار گیلان رسما آغاز بکار کرد

صدای گیلان – نخستین نشست خبری جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش و خدمتگذار استان گیلان در حسینیه شاهد و ایثار رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان به نقل از ایلنا , محمد رمضانی مقدم دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر استان گیلان با بیان اینکه این جمعیت در سال ۱۳۸۶ تأسیس شد و تاکنون در ۱۵ مرکز استان فعالیت خود را آغاز کرده است اضافه کرد: استان گیلان شانزدهمین استانی است که این جمعیت در آن شروع به کار کرده است. همچنین این جمعیت در سال ۹۳ به عنوان تشکل برتر کشور شناخته شد و از این تشکل تقدیر به عمل آمد.

جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر استان گیلان

رمضانی مقدم با بیان اینکه سه ماه از افتتاح این جمعیت در استان گیلان می گذرد اظهار داشت: فعایت رسمی جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش و خدمت گذاران استان گیلان از امروز در استان گیلان آغاز می شود.

وی در خصوص فعالیت های این تشکل اعلام کرد: جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر استان گیلان سعی دارد به جای بار،برای جامعه بال باشد تا بتواند ذره ای از ایثار و خودگذشتگی پدرانمان را برای کشور انجام دهند.این جمعیت برای بررسی و رفع ریشه ای مشکلات فرهنگی و اجتماعی خانواده های ایثارگران است و ما حتی آمادگی این را داریم که به مشکلات حقوقی خانواده شهدا و ایثارگران رسیدگی کنیم.

دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر استان گیلان همچنین اظهار داشت: بدنه اصلی این جمعیت متشکل از فرزندان شهدا و ایثارگران است.

رمضانی مقدم تعداد خانواده های عضو این تشکل را بالای ۱۸۰ خانوار عنوان کرد و اظهار داشت که عضو گیری در این تشکل برای عموم آزاد است و کسانی که در این جمعیت عضو می شوند در کمک رسانی در اولویت قرار می گیرند.

دبیرکل جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر استان گیلان در پاسخ به سوال خبرنگاری مبتنی بر اینکه آیا این تشکل با سازمان بنیاد شهید تعامل دارد یا خیر پاسخ داد: این تشکل به کمک سازمان بنیاد شهید آمده است.

رمضانی مقدم درخصوص سوالی مبنی بر چگونگی تامین بودجه این تشکل اظهار کرد:این تشکل به هیچ ارگان دولتی وابسته نیست و بودجه آن را فرزندان شهدا و جانبازان تامین می کنند.

وی در خصوص برنامه های آتی این سازمان عنوان کرد: یادواره شهدای استان گیلان بهمن ماه امسال با حضور مسئولین کشوری در رشت برگزار خواهد شد.

گفتنی است در پایان این جلسه از مادر شهید مصیبی و پدر شهید شهرام یوسفی تقدیر به عمل آمد.

در پایان این دیدار مجتبی بشری، مدیر خبرگزاری ایلنا گیلان به سمت مشاوره رسانه ای و مطبوعاتی این جمعیت منصوب شد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،۲ نظر یا دیدگاه برای “جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش و خدمتگذار گیلان رسما آغاز بکار کرد”

  1. فرزند شهید رشتی نوشته است:

    خدارو شکر که خلاصه بچه های شهدا فهمیدند که باید متحدشوند. آقای محمدابروفراخ طلایه دار رسیدگی به حقوق این بچه هاست وحضورشان دراین تشکل مایه برکت خواهد بود

  2. دانشجو نوشته است:

    من یکی از دانشجویان آقای محمدابروفراخ هستم ایشان برای این تشکل ارزنده وباج به هستند وسالها پیگیری خانواده شهدا هستند
عناوین ویژه