زمان بارگزاری این صفحه: 4:30 PM UTC

اعدام فجیع پیرمرد سوری به دست داعش/ تصاویر (۱۸+)

گروه تروریستی داعش یک جوان موصلی را به یک جرم واهی در ملاء عام اعدام کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

گروه تروریستی داعش جنایت دیگری را در شهر موصل مرتکب شد.

 

داعش یک جوان را به جرم آنچه انجام لواط عنوان کرد، از یک ساختمان بلند در شهر موصل به پایین پرتاب کرد.

 

این گروه تروریستی البته هیچ مشخصاتی از این جوان موصلی یا مدرکی برای اثبات جرم آن ارائه نکرده است و به نظر می رسد که اتهامات وارد شده به این جوان صحت نداشته باشد.

 

داعش به صورت هفتگی تعدادی از مردان شهر موصل را به جرم های واهی در ملاء عام اعدام می کنند تا مردم شهر با دیدن صحنه این اعدام ها جرات اعتراض را بر ضد این گروه تروریستی نداشته باشند.

 

بیش از یک سال است که شهر موصل که دومین شهر بزرگ عراق می باشد، در اشغال داعش است و این گروه تروریستی قوانین ویژه خود را در این شهر عراق اجرا می کنند.

 


قتل فجیع مرد عراقی به دست داعش + تصاویر

گروه تروریستی داعش یک مرد عراقی را در استان «نینوی» این کشور اعدام کرد.

 

مراسم های اعدام داعش در عراق ادامه دارد.

 

این گروه تروریستی در آخرین دفعه از سلسله اعدام های خود، یک مرد عراقی را در استان «نینوی» با شلیک گلوله به سر اعدام کرد.

 

داعش جرم این مرد عراقی را همکاری با نیروهای پیشمرگه عنوان کرد، اما هیچ مدرکی از سوی این گروه تروریستی برای اثبات این جرم ارائه نشد.

 

گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر با پیشروی گسترده نیروهای نظامی عراق در مناطق اشغالی، به روند اعدام های خود سرعت بخشیده است و به صورت روزانه تعدادی از مردان عراقی را به جرم های واهی در مناطق مختلف این کشور اعدام می کند.

 

داعش بیش از یک سال پیش توانست بخش زیادی از استان نینوی و مرکز آن شهر موصل را اشغال کند و از آن زمان تاکنون صدها تن از اهالی این استان به دست این گروه تروریستی اعدام شده اند.

 


اعدام فجیع پیرمرد سوری به دست داعش + تصاویر (۱۸+)

گروه تروریستی داعش یک پیرمرد سوری را در استان حمص اعدام کرد.

 

جنایت های داعش در سوریه تمامی ندارد.

 

این گروه تروریستی در جدیدترین جنایت خود یک پیرمرد سوری را به طرز فجیعی اعدام کرد.

 

داعش این پیرمرد سوری را به جرم آنچه که جادوگری عنوان کرده، در شهر «تدمر» در استان «حمص» با حضور جمعی از مردم این شهر گردن زد.

 

طبق روال معمول، این گروه تروریستی برای اثبات جرم این پیرمرد، هیچ مدرکی ارائه نداده است و به نظر می رسد این مرد سوری به دلایل واهی اعدام شده باشد.

 

گروه تروریستی داعش به صورت روزانه در مناطق مختلف سوریه تعدادی از مردان این کشور را در ملاء عام و به جرم های واهی اعدام می کند تا مردم مناطق اشغالی جرات قیام بر ضد این گروه تروریستی را نداشته باشند.

 

داعش بخشی از مناطق حومه شرقی استان حمص از جمله شهرهای «تدمر» و «سخنه» را در اشغال خود دارد و این گروه تروریستی قوانین ویژه خود را در این مناطق اجرا می کند.

 

نیروهای ارتش سوریه در هفته های اخیر عملیات بزرگی را برای آزادی شهر «تدمر» آغاز کردند و توانستند که با پیشروی در اطراف این شهر، خود را به چند کیلومتری شهر «تدمر» برسانند.

 

 

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه