زمان بارگزاری این صفحه: 9:10 AM UTC

جنجال آدامس جویدن اوباما در چین + عکس

صدای گیلان – آدامس جویدن رئیس جمهور آمریکا جلوی دوربین‌های تلویزیونی در چین مورد انتقاد چینی‌ها قرار گرفت.

به گزارش صدای گیلان به نقل از ـ ابنا ـ «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا چند روز پس ازانتخابات میا‌ندوره‌ای در این کشور که باعث ضربه دیدن حزب او شده بود اکنون در آسیا به سر می‌برد و تلاش می‌کند به مسائل و امور سیاست خارجی بپردازد.

وی در چندین اجلاس شرکت می‌کند که نخستین مورد آن در چین است و سازمان همکاری‌های اقتصادی آسیا ـ اقیانوس آرام (اپک) نام دارد.

باراک اوباما در این اجلاس مورد انتقاد چینی‌هایی قرار گرفته است که از آدامس نفرت دارند.

وی در تصاویر تلویزیونی نشان داده می‌شود که درحال جویدن آدامس نیکوتین است.

وبلاگ نویس‌های چینی این آدامس جویدن‌ها را دوست ندارند و رئیس جمهور آمریکا را یک خوانندهٔ «رپ لاابالی» و «علاف» توصیف کردند.

گفتنی است روزنامهٔ تلگراف انگلیس در فوریهٔ ۲۰۱۳ در خبری اعلام کرده بود باراک اوباما سرانجام پس از چنین تلاش ناموفق توانست عادت ۳۰ سالهٔ سیگار کشیدن را کنار بگذارد.

اوباما اکنون به جای سیگار از آدامس نیکوتین استفاده می‌کند.

جنجال ادامس جویدن اوباما در چین

جنجال ادامس جویدن اوباما در چین

اوبا در چین اوباما جنجال اوباما در چین

مطالب بیشتر؛

  • غارت شن و ماسه سواحل سنگاچین انزلی صدای گیلان - رییس یک موسسه حافظ محیط زیست گیلان گفت: برداشت غیراصولی و غیرقانونی از سواحل سنگاچین انزلی صورت می‌گیرد.
  • سقوط پراید به دره ای ۸۰ متری در رودبار سقوط پراید به دره ای عمیق در رودبار امروز یک کشته برجا گذاشت.
  • برگزاری جشنواره های بومی محلی در شهرستان املش این جشنواره ها با هدف ایجاد شادابی و نشاط برای مردم منطقه و گردشگران ونیز زنده نگه داشتن آداب و رسوم ورزشهای بومی و محلی در شهرستان املش برگزارشد.
  • آبرسانی به 62 روستای گیلان از طریق تانکر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت:به 62 روستا از طریق تانکرهای سیار آبرسانی می شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان،محمدعلی فرّ امینی امروز در جلسه آبفار گيلان با بيان اينكه 340 روستا در این استان با تنش آبی مواجه اند گفت: این روستاها در سطح 16 […]
  • احتمال بارش تگرگ در گیلان هواشناسی - صدای گیلان؛ کارشناس هواشناسی گیلان هوای این استان برای امروز و فردا را همراه با رگبار پراکنده باران و احتمال بارش تگرگ پیش‌بینی کرد.


عناوین ویژه