زمان بارگزاری این صفحه: 11:40 AM UTC

جنجال پرچم ایران در عربستان/ عکس

اقدام یک دانشجوی بورسیه سعودی در برافراشتن پرچم ایران در مراسمی در آمریکا، با خشم شماری از کاربران سعودی در اینترنت روبه رو شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

اقدام یک دانشجوی بورسیه سعودی در برافراشتن پرچم ایران در مراسمی در آمریکا، با خشم شماری از کاربران سعودی در اینترنت روبه رو شد.

 

شماری از رسانه های اینترنتی سعودی نوشته اند: یک دانشجوی بورسیه عربستان سعودی در آمریکا در همایش دانشجویان خارجی پرچم ایران را در دست گرفته بود و این اقدام باعث خشم و عصبانیت گسترده ای در میان شماری از کاربران اینترنتی سعودی شد.

 

این دانشجو ابراهیم القمبر از استان شیعه نشین القطیف در شرق عربستان سعودی است.

 

انتقادات به این اقدام این جوان سعودی در هشتگی با عنوان ” بورسیه سعودی پرچم ایران را در دست دارد” گسترش یافته است.

 

برخی از افراد نیز او را به خیانت متهم کرده و گفته اند که نباید این خیانت را به تمامی مردم شیعه سعودی تعمیم داد.

 

یکی از روحانیون سعودی به نام بدر العامر هم گفت: اگر این خبر صحت داشته باشد باید تابعیت سعودی او لغو شود و سفارت ایران وی را به عنوان شهروند یا پناهجو بپذیرد.

 

هنوز رسانه ها درباره واکنش این دانشجوی بورسیه سعودی و اظهار نظر چهره های رسانه ای شیعیان عربستان سعودی مطلبی منتشر نکرده اند.

 

سایت های سعودی تصویر این دختر ژاپنی را با استفاده از فتوشاپ حذف کرده اند.

جنجال پرچم ایران در عربستان/ عکس ۱۰۰۱

/ عصر ایران

مطالب بیشتر؛

  • سرپرست جدید آموزش‌وپرورش آستانه اشرفیه منصوب شد. صدای گیلان - طی مراسمی که در سالن اجتماعات آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه برگزار شد رئیس اداره آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه معرفی گردید.
  • جزییات مرگ دختر مهابادی از زبان منبع ایرنا یک منبع آگاه در آذربایجان غربی جزییات و علت مرگ دختر ۲۶ ساله مهابادی را اعلام کرد.
  • گوجه ولنجک از گوجه نارمک جلو زد! صدای گیلان - همین چند روز پیش بود که سید حسین مهاجران رئیس اتحادیه بارفروشان به گرانی قیمت گوجه فرنگی اذعان کرد و گفت: قیمت گوجه فرنگی در میدان بارفروشان به ۴۰۰۰ تومان هم رسیده است و برخی گزارش های منتشر شده در رسانه ها این رقم را تا 10 هزار تومان اعلام […]
  • بخش تعاون نياز به بازسازي اساسي دارد استاندار گيلان در مراسم تجليل از تعاوني هاي برتر با بيان اينكه تعاونيها ميتوانند مدار توسعه باشند گفت :اين بخش براي حضور موثر تر در اقتصاد استان به بازسازي ،بازنگري ،تجديد روحيه وحمايت اساسي […]
  • قیمت طلا، سکه و ارز صبح یکشنبه، ۱۷ اسفند صدای گیلان - بازار سکه تهران امروز با اثر پذیری از سقوط طلای جهانی از ارزش سکه تمام ۲۰۰ هزار ریال کاست که البته افت دلار در بازار غیر رسمی نیز به این ریزش کمک کرد.


عناوین ویژه