زمان بارگزاری این صفحه: 6:15 PM UTC

جوانان اصلاح طلب بجای در حاشیه ماندن باید وارد عرصه شوند

مجموعه جوانان اصلاح طلب به جای ماندن در حاشیه می توانند با استفاده از راهنمایی ها و حمایت های چهره های شاخص وارد عرصه شوند و با پویایی لازم، علی رغم ضربات و سم پاشی هایی که بر آنها تحمیل شده است، اقدام کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، الیاس حضرتی در گفتگو با ایسکانیوز درباره فعالیت و قدرت احزاب نوپا و جدید در جبهه اصلاحات برای انتخابات آینده اظهار داشت: در اردوگاه اصلاح طلبی ویژگی هایی همچون کثرت گرایی و وجود سلایق مختلف و داشتن اصول مشترک وجود دارد که در جریان رقیب کمرنگ تر است.

وی با اشاره به شاکله شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای فعالیت انتخاباتی گفت: وجود سلایق مختلف و مباحث استراتژیک مشترک با تاکتیک های گوناگون موضوعی مهم و کاربردی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

عضو حزب اعتماد ملی با بیان اینکه در شرایط فعلی امکان تشکیل حزب فراگیر در کشور وجود ندارد، گفت: تشکیل احزاب جدید در جبهه اصلاح طلب اقدام بسیار خوبی است و تشکیل چنین گروه ها و احزابی در عرصه سیاسی کشور موجب پویایی بیشتر و رحمت می شود و با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های آنها می توان در جهت اهداف کلان جریان اصلاح طلبی حرکت کرد.

حضرتی با تاکید بر اینکه نگرانی از افزایش تشکیل احزاب جدید در جبهه اصلاح طلب وجود ندارد، گفت: گروه های مختلف می توانند با سلایق گوناگون زیر چتر اصلاح طلبی با راهنمایی های حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی به فعالیت بپردازند.

وی ادامه داد: جریان اصلاحات باید اقدامات لازم را در برابر ضایعات و آسیب های تحمیلی با استفاده از ظرفیت های موجود انجام دهد و با استفاده از روحیه و تفکر اصلاح طلبی با مشکلات و سختی های موجود کنار بیایند و خود را حفظ کنند.

عضو حزب اعتماد ملی با بیان اینکه انگیزه های قدرت طلبی در الویت های بعدی برای اصلاح طلبان قرار دارد، گفت: اصلاح طلب ها به دنبال مسئولیت های جدید به معنای پست و مقام نیستند و هدف آنها حل مشکلات با مدیریت صحیح است .

وی به نفوذ پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان در جامعه اشاره و تصریح کرد: مجموعه جوانان اصلاح طلب به جای ماندن در حاشیه می توانند با استفاده از راهنمایی ها و حمایت های چهره های شاخص وارد عرصه شوند و با پویایی لازم، علی رغم ضربات و سم پاشی هایی که بر آنها تحمیل شده است، اقدام کنند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه