زمان بارگزاری این صفحه: 7:03 PM UTC

«حجت‌الاسلام عزت‌الله معتمد» مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان شد

با حضور نماینده ولی فقیه سپاه کشور در رشت مراسم تودیع و معارفه مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان برگزار و”حجت الاسلام معتمد به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی ولی فقیه سپاه استان منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم تودیع و معارفه مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه گیلان در حسینیه حضرت ابالفضل(ع)، با اشاره به انتصاب حجت‌الاسلام معتمد به سمت مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، اظهار داشت: وی از چهره‌های ارزشمند حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی افزود: حضور این روحانی فرهیخته در استان و استفاده از تجربیات وی ظرفیت مناسبی برای استان گیلان است.

وی با تقدیر از تلاش‌های حجت الاسلام محسن‌زاده، گفت: نیروهای خدوم و شایسته سپاه پاسداران در هر جایگاهی که قرار می‌گیرند منشأ خیرات هستند،صادرات نیروی انسانی سپاه به بدنه نظام شایسته بوده است.

قابل ذکر است ، در این مراسم حجت الاسلام عزت‌الله معتمد به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان معرفی شد و از زحمات حجت الاسلام محمدعلی محسن‌زاده تجلیل به عمل آمد.تسنیم

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه