زمان بارگزاری این صفحه: 9:53 PM UTC

حجت الاسلام ابراهیم‌زاده؛ وحدت زیر سایه ولایت باید مهمترین هدف همایش های 9 دی باشد

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت با بیان اینکه باید به کلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشیم گفت: در سایه ولایت است که به خواسته‌های نظام دست خواهیم یافت و عظمتمان را به جهانیان نشان می‌دهیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، حجت‌الاسلام علیرضا ابراهیم‌زاده، رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت ظهر امروز(6 دی) در جلسه برنامه‌ریزی 9 دی در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: 9 دی ایام‌الله به معنای حقیقی کلمه است.

وی با بیان اینکه باید به حماسه 9 دی در کنار روز قدس و 22 بهمن اهمیت داده شود، افزود: باید سعی شود در پاسداشت 9 دی تلاش مضاعف برای زحمات فراوانی که در این روز کشیده شده است، شود.

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت با بیان اینکه دینمداری انگیزه‌ای بود که مردم را در حماسه 9 دی به میدان آورد، گفت: در این روز همه آحاد جامعه، تشکل‌ها و هیئات مذهبی حضور پیدا کردند و حماسه 9 دی 88 را رقم زدند.

حجت الاسلام ابراهیم‌زاده با بیان اینکه مردم نظام را دوست دارند و مدافع آن هستند، تصریح کرد: ملت سلحشور ایران هرکجا احساس خطر کنند در جامعه حضور می‌یابند.

وی با بیان اینکه برنامه‌هایی که در سطح شهرستان برگزار می‌شود با محوریت مردم و نیروهای ارزشی است، خاطرنشان کرد: همه مساجدی که دارای امام جماعت باشند نشست‌های بصیرتی 9 دی در آنجا برگزار می‌شود.

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت اظهار کرد: همه مسئولان و نهادها باید در برگزاری پاسداشت 9 دی همکاری لازم را داشته و هیئت‌های مذهبی وارد عمل شوند.
حجت الاسلام ابراهیم‌زاده با بیان اینکه سخنرانان همایش‌ها و نشست‌های 9 دی نباید به این بهانه دولت و عملکرد دولت را زیر سوال ببرند، افزود: وحدت چیزی است که امروز بیش از هر برهه زمانی دیگر حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه در پاسداشت 9 دی باید به عنوان یوم‌الله پرداخته شود، گفت: نباید گروه‌های دیگر دولت را مورد تکذیب قرار دهند و جامعه را دچار تشویش کنند.

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت با بیان اینکه با وحدت و انسجام در زمینه پاسداشت 9 دی باید فعالیت کنیم، تصریح کرد: باید به کلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشیم و در سایه ولایت است که به خواسته‌های نظام دست خواهیم یافت و عظمتمان را به جهانیان نشان می‌دهیم.

حماسه 9 دی آغازی بر پایان فتنه‌ها بود
در ادامه مهیار ابراهیمی، عضو شورای شهر فومن با بیان اینکه حماسه 9 دی آغازی بر پایان فتنه‌ها بود، خاطرنشان کرد: این روز پیروزی مردم بر جنگ نرم بود و لازمه استمرار این پیروزی تداوم در پاسداشت آن است.

وی با بیان اینکه 9 دی سبب بلوغ فکری مردم به نظام است، افزود: شورای شهر فومن برای ترغیب و تشویق مردم در حماسه 9 دی نقش پررنگی دارد.شبستان

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه