زمان بارگزاری این صفحه: 12:05 PM UTC

حجت الاسلام ابراهیم‌زاده؛ وحدت زیر سایه ولایت باید مهمترین هدف همایش های 9 دی باشد

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت با بیان اینکه باید به کلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشیم گفت: در سایه ولایت است که به خواسته‌های نظام دست خواهیم یافت و عظمتمان را به جهانیان نشان می‌دهیم.

تبلیغات اسلامی فومن وشفت

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، حجت‌الاسلام علیرضا ابراهیم‌زاده، رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت ظهر امروز(6 دی) در جلسه برنامه‌ریزی 9 دی در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: 9 دی ایام‌الله به معنای حقیقی کلمه است.

وی با بیان اینکه باید به حماسه 9 دی در کنار روز قدس و 22 بهمن اهمیت داده شود، افزود: باید سعی شود در پاسداشت 9 دی تلاش مضاعف برای زحمات فراوانی که در این روز کشیده شده است، شود.

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت با بیان اینکه دینمداری انگیزه‌ای بود که مردم را در حماسه 9 دی به میدان آورد، گفت: در این روز همه آحاد جامعه، تشکل‌ها و هیئات مذهبی حضور پیدا کردند و حماسه 9 دی 88 را رقم زدند.

حجت الاسلام ابراهیم‌زاده با بیان اینکه مردم نظام را دوست دارند و مدافع آن هستند، تصریح کرد: ملت سلحشور ایران هرکجا احساس خطر کنند در جامعه حضور می‌یابند.

وی با بیان اینکه برنامه‌هایی که در سطح شهرستان برگزار می‌شود با محوریت مردم و نیروهای ارزشی است، خاطرنشان کرد: همه مساجدی که دارای امام جماعت باشند نشست‌های بصیرتی 9 دی در آنجا برگزار می‌شود.

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت اظهار کرد: همه مسئولان و نهادها باید در برگزاری پاسداشت 9 دی همکاری لازم را داشته و هیئت‌های مذهبی وارد عمل شوند.
حجت الاسلام ابراهیم‌زاده با بیان اینکه سخنرانان همایش‌ها و نشست‌های 9 دی نباید به این بهانه دولت و عملکرد دولت را زیر سوال ببرند، افزود: وحدت چیزی است که امروز بیش از هر برهه زمانی دیگر حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه در پاسداشت 9 دی باید به عنوان یوم‌الله پرداخته شود، گفت: نباید گروه‌های دیگر دولت را مورد تکذیب قرار دهند و جامعه را دچار تشویش کنند.

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت با بیان اینکه با وحدت و انسجام در زمینه پاسداشت 9 دی باید فعالیت کنیم، تصریح کرد: باید به کلام و رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشیم و در سایه ولایت است که به خواسته‌های نظام دست خواهیم یافت و عظمتمان را به جهانیان نشان می‌دهیم.

حماسه 9 دی آغازی بر پایان فتنه‌ها بود
در ادامه مهیار ابراهیمی، عضو شورای شهر فومن با بیان اینکه حماسه 9 دی آغازی بر پایان فتنه‌ها بود، خاطرنشان کرد: این روز پیروزی مردم بر جنگ نرم بود و لازمه استمرار این پیروزی تداوم در پاسداشت آن است.

وی با بیان اینکه 9 دی سبب بلوغ فکری مردم به نظام است، افزود: شورای شهر فومن برای ترغیب و تشویق مردم در حماسه 9 دی نقش پررنگی دارد.شبستان

مطالب بیشتر؛

  • جامعه قدرتمند چگونه جامعه‌ای است؟ پرسش نخست که بنیادی‌ترین پرسش ما نیز به شمار‌ می‌رود این است که جامعه قدرتمند که مورد توجه شخص آقای رئیس‌جمهوری است، اساسا چگونه جامعه‌ای است و آیا می‌شود حکومت‌های قدرتمند داشت، اما فاقد جامعه قدرتمند […]
  • ازغدی؛ سروش فقط مانده بود به من فحش ناموسی بدهد صدای گیلان - حسن رحیم‌پور ازغدی در خاطره‌ای به مواجهه‌ خود با عبدالکریم سروش اشاره کرد و گفت: همین عبدالکریم سروش، همین آدمى که جلوى چهره هاى عادى مستمعین، پشت تریبون لبخند میزد، فقط مانده بود که به من فحش هاى ناموسى بدهد […]
  • نشست جمعی از اعتدالگرایان گیلان با مدیرکل سیاسی استانداری صدای گیلان - جمعی از اعتدال گرایان استان گیلان با محوریت روسای ستاد دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در نشستی با علی اکبر پراوزان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان شرکت […]
  • هشدار هواشناسی؛ فردا هوای گیلان سرد و طوفانی می شود صدای گیلان - سازمان هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه از صبح فردا بارش باران و برف و کاهش چشمگیر دما گیلان را فرامی‌گیرد، افزود: از صبح روز پنجشنبه تا روز یکشنبه نفوذ هوای سرد و بارش‌زا و برفی به همراه کاهش شدید دما و وزش باد شدید در گیلان مستقر […]
  • تور کنسرت «آنسامبل زهی چهار فصل» در گیلان گروه «آنسامبل زهی چهار فصل» نخستین تور کنسرت‌هایش را در لنگرود و رشت برگزار می‌کند.

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه