زمان بارگزاری این صفحه: 7:08 PM UTC

حراج کنیزان داعش/ اعلام لیست قیمت(تصاویر)

زینب بانگورا افشا کرد که کودکان یک ساله بیشترین قیمت را در این لیست داشته ، درحالی که دختران ۲۰ ساله کمترین قیمت را داشتند.

داعش

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

گروه تروریستی داعش در اقدام نفرت‌انگیز دیگری اعلام کرده است که لیست قیمت زنان و کودکانی را که به شبه‌نظامیان یا خاورمیانه‌ای‌های ثروتمند فروخته شده‌اند، منتشر می‌کند.

 

زینب بانگورا، فرستاده سازمان ملل می‌گوید، کپی‌ای از لیست این قیمت‌ها را طی سفری به عراق در ماه آوریل دیده است که نشان می‌داد این تروریست‌ها زنان و کودکان را به چه قیمتی فروخته‌اند.

 

به گزارش شبکه خبری بلومبرگ ، زینب بانگورا افشا کرد که کودکان یک ساله بیشترین قیمت را در این لیست داشته ، درحالی که دختران ۲۰ ساله کمترین قیمت را داشتند.

این گروه تروریستی وحشی قیمت کودکان دختر و پسر ۱ تا ۹ ساله را ۱۶۵ دلار تعیین کرده و دختران بزرگتر از این سن را با قیمت ۱۲۴ دلار به فروش می‌رساند.

 

بانگورا که فرستاده ویژه سازمان ملل در موضوع خشونت‌های جنسی در درگیری‌هاست، تاکید می‌کند که این گروه لیست این قیمت‌ها را در شهرها منتشر کرده و این معاملات کاملاً واقعی بوده است.

 

وی در این باره می‌گوید: دختران مانند بشکه‌های نفت فروخته می‌شوند. یک دختر می‌تواند پنج یا شش بار به مردان مختلفی فروخته شود. گاهی شبه‌نظامیان دختران را در ازای هزاران دلار به خانواده‌هایشان می‌فروشند.

 

زینب بانگورا می‌افزاید، شبه‌نظامیان داعش اولین کسانی هستند که در بین اسرا زنان و کودکان را می‌خرند.

 

با این حال این اولین باری نیست که تروریست‌های داعش برای چنین اقدام نفرت‌انگیزی علیه زنان و کودکان در صدر اخبار قرار می‌گیرند. این گروه تاکنون هم به خاطر انجام چنین اقدامات شنیعی در مقابل اسرا، زنان و کودکان شهرت یافته است.

 

در نوامبر سال گذشته، ویدیویی منتشر شد که یک روز معمولی در بازارهای برده‌داری جنسی داعش را نشان می‌داد؛ جایی که شبه‌نظامیان می‌توانستند از بین دختران متعدد ایزدی با قیمت‌های متفاوت فردی را انتخاب کنند. این ویدئو نشان‌دهنده بربریت این گروه تروریستی در معامله زنان اسیر بود که چگونگی تفاوت قیمت‌ها را براساس جزئیات اندام دختران تشریح می‌کرد. برای مثال رنگ چشم‌ها یکی از این جزئیات تعیین‌کننده قیمت بود.(العالم به نقل از ایسنا)

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه