زمان بارگزاری این صفحه: 10:46 PM UTC

حزب مؤتلفه گیلان کاندیدای مستقل در انتخابات مجلس ندارد

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان گفت: این نهاد کاندیدای مستقل در انتخابات مجلس در سال 94 ندارد و از کاندیدای گروه‌های اصولگرا حمایت می‌کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، حسن کربلایی در جلسه تبیین ابعاد فتنه سال 88 در دفتر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان با تاکید بر وحدت اصولگرایان اظهار کرد: هر کدام از مجموعه‌های ارزشی و اصولگرا در استان دارای قابلیت‌های بسیار هستند.

وی بر همگرایی نیروهای اصولگرا در ورود به انتخابات مجلس در سال 94 تاکید کرد و افزود: اصولگرایان باید در یک مسیر حرکت کنند و این امر هنوز در گیلان اتفاق نیفتاده است.

کربلایی با بیان اینکه ممکن است مجموعه گروه‌های اصولگرا دارای دیدگاه‌های متفاوتی باشند، تصریح کرد: حزب مؤتلفه اسلامی گیلان آمادگی همکاری با تمام جریان‌های اصولگرایی برای انتخاب کاندیدای واحد را دارد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان حرکت مذکور را ایثارگری و از خودگذشتگی این حزب دانست و بیان کرد: حزب مؤتلفه اسلامی گیلان کاندیدای مستقل در انتخابات مجلس در سال 94 ندارد و از کاندیدای گروه‌های اصولگرا حمایت می‌کند.

وی با تاکید براینکه حزب مؤتلفه اسلامی گیلان تنها از کاندیدای گروه‌های اصولگرا حمایت می‌کند، گفت: معرفی کاندیداها باید از طریق مجموعه‌های اصولگرایی انجام شود.

کربلایی در ادامه به فتنه سال 88 اشاره کرد و یادآور شد: هفتم دی ماه سال 88 حرکت گیلانی‌ها با تجمع در مقابل بیت آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان آغاز شد و پس از آن تجمع هشتم دی ماه در شهر رشت اتفاق افتاد.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بیش از 250 بار از کلمه فتنه استفاده کردند، اظهار کرد: گروه‌های اصلاح‌طلبی به دنبال فراموشی فتنه هستند.

وی حماسه نهم دی ماه سال 88 مردم ایران در مقابله با فتنه‌گران را اثرگذار دانست و خاطرنشان کرد: مردم گیلان یک روز زودتر به خیابان‌ها آمدند و مدال بصیرت را از مقام معظم رهبری دریافت کردند. فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه