زمان بارگزاری این صفحه: 5:29 AM UTC

«حسین زاده» رئیس شورای شهر رودسر شد

در انتخابات هیات رییسه شورای شهر رودسر ؛ محمد حسین زاده به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با تشکیل جلسه انتخابات هیات رییسه جدید شورای اسلامی شهر رودسر و با اکثریت آراء محمد حسین زاده به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از رصد رودسر ، سید یزدان میرحبیبی نائب رئیس ، مجتبی کاظمی منشی، شهرام قهرمانی سخنگو و عزت الله ابوطالبی به عنوان خزانه دار شورا انتخاب شدند.

 

گفتنی است که اسماعیل صفری در دو سال گذشته به عنوان رئیس شورا اسلامی شهر رودسر فعالیت می کرد.

 

انتخابات شورای شهر رودسر امسال با حاشیه هایی همراه بود که با توجه به فضای حاضر چنین برداشت می شد که آرای موجود اعضا طبق توافق قبلی ۴ به ۳ تقسیم و همه پست ها قبل از انتخابات مشخص شده است.

 

اسماعیل صفری در ابتدای جلسه گفت: حضور اعضای شورا به عنوان کاندید در انتخابات هیئت رئیسه حق همه اعضا بوده و مدیریت انحصاری نیست . احترام به جمع انتخاب دیگر اعضا خواهم گذاشت.

 

وی با تاکید براینکه وظیفه همه ما خدمت به مردم است افزود: تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد مردم و احترام به حقوق همه اعضا انجام داده و هرگز فضای تعامل و همکاری به سمت تنش و بحران هدایت نکردم.

 

میرحبیبی عضو دیگر شورا گفت: با توجه به عملکرد ۲ ساله شورای شهر رودسر از اسماعیل صفری برای مدیریت تعامل محور او تشکر می کنم.

 

وی با اشاره به بعضی مشکلات و معضلات موجود در عملکرد شورا اضافه کرد: از رئیس جدید انتظار داریم مشکلات موجود را برطرف و برای رفع نواقص تلاش بیشتر کند.

 

نایب رئیس شورای شهر رودسر از اعضای شورا خواست با دقت و عدم ورود به بحث انتخابات مجلس که در پایان سال انجام خواهد شد با تدبیر و عدم دخالت در حمایت از کاندیدا های مجلس وحدت شورا را حفظ نمیاند.

گفته های تاکنون اعضا قبل از انتخابات نشان دهنده توافق بین اکثریت آنها دارد.

 

در ادامه انتخابات با تفکیک آرا برگزار شد؛

کاندید رئیس شورای شهر اسماعیل صفری ۳ رای، محمد حسین زاده ۴ رای

کاندید نایب ریس شورا سید یزدان میرحبیبی با ۵ رای

کاندید خزانه شورا عزت الله ابوطالبی با ۷ رای

کاندید منشی شورا مجتبی کاظمی ۷ رای

کاندید سخنگو شورا شهرام قهرمانی با ۷ رای

محمد حسین زاده رئیس جدید شورای شهر رودسر اظهار کرد: احساس تکلیف مرا به صحته انتخابات هئیت رئیسه شورا کشاند و من امانت دار رای مردم هستم .

 

وی با تاکید براینکه انتظار کمک از همه اعضای شورای شهر دارم افزود: تلاش می کنیم تواقص موجود را در حد توان بر طرف کنیم.

 


 

 

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه