زمان بارگزاری این صفحه: 12:09 PM UTC

حضور «دکترنوبخت» در «دانشگاه گیلان»/ تصاویر

محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با حضور در نشست شورای دانشگاه گیلان با اشاره به اهمیت و جایگاه دانشگاه در تربیت نیروی انسانی کارآمد، خاستگاه دولت تدبیر و امید را دانشگاه دانست.

  پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با حضور در نشست شورای دانشگاه گیلان با اشاره به اهمیت و جایگاه دانشگاه در تربیت نیروی انسانی کارآمد، خاستگاه دولت تدبیر و امید را دانشگاه دانست.

محمدباقر نوبخت با اشاره به مشکلات اقتصادی زیادی که دولت با آن دست و پنجه نرم می کند، ایستادگی بر سر اصول و منافع ملی را هم زمان با از بین بردن تحریم ها از اولویت های کار دولت دانست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران را بسیار گسترده و دلیل اقتدار ایران در عرصه های بین المللی خواند.

به گزارش صدای گیلان، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با اشاره به مدیریت مناسب و صحیح منابع موجود گفت: تلاش ما بر این است که منابع را به گونه ای مدیریت کنیم که اولویت با دستگاههایی باشد که نیاز بیشتری در آنها احساس می شود.

دکتر نوبخت در پایان از دانشگاهیان خواست غیر از تربیت نیروی انسانی شایسته، حضور موثر بیرونی در عرصه های صنعت و اقتصاد داشته باشند.

شایان ذکر است دکتر نوبخت قبل از حضور در نشست شورای دانشگاه گیلان،از دانشکده های کشاورزی، فنی، ساختمان کلاس های آموزشی و طرح های عمرانی در حال احداث دانشگاه بازدید کرد.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه