زمان بارگزاری این صفحه: 12:01 AM UTC

حضور علیرضا خمسه در قطعه هنرمندان رشت

علیرضا خمسه در حاشیه سومین جشنواره تئاتر معلولان گیلان در قطعه هنرمندان رشت حضور یافت و از درگذشتگان تئاتر و سینما از جمله مرحوم عباس امیری یاد کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سومین جشنواره تئاتر معلولان گیلان با حضور هنرمندان نامی هنر تئاتر و سینما از جمله علیرضا خمسه، پروانه معصومی، انوش نصر و… در این شهر برگزار می‌شود.

 

علیرضا خمسه به عنوان پیشکسوت تئاتر و سینما ظهر امروز به همراه هنرمندان معلول در قطعه هنرمندان رشت حضور یافت و با نثار گل و فاتحه از درگذشتگان هنرمند از جمله مرحوم عباس امیری یاد کرد.

 

مدیرکل بهزیستی گیلان در جریان مراسم گلباران مزار شهدای تازه‌آباد رشت با بیان اینکه باید به دنبال اهدافی باشیم که شهدا برای آن به شهادت رسیدند، گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم.

 

محمدرضا پارسی با اشاره به اینکه آرامش امروز جامعه مدیون خون پاک شهداست، تصریح کرد: با شهدا عهد می‌بندیم نسبت به وظایف خود پایبند باشیم و آنها را به نحو مطلوب انجام دهیم.

 

به گزارش فارس، سومین جشنواره تئاتر معلولان گیلان به مدت دو روز از هشت و ۹ آذرماه جاری با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تئاتر کشور برگزار می‌شود.

 

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه