زمان بارگزاری این صفحه: 4:51 AM UTC

حضور نمایندگان گیلان در رقابت‌های مینی والیبال قهرمانی دختران کشور

سرپرست هیئت والیبال گیلان از حضور سه تیم از استان در رقابت‌های قهرمانی مینی والیبال دختران کشور خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرپرست هیئت والیبال گیلان از حضور سه تیم از استان در رقابت‌های قهرمانی مینی والیبال دختران کشور خبر داد.

 

یونس رنجکش گفت: پس از برگزاری رقابت‌های مینی والیبال دختران استان گیلان در لاهیجان تیم‌های پازیریک فومن، کلبه آبی رشت و منتخب گیلان جواز حضور در رقابت‌های مینی والیبال قهرمانی کشور را بدست آوردند.

 

وی افزود: این رقابت‌ها از روز چهارشنبه چهارم شهریور در تهران آغاز شده است و تا هفتم شهریور ادامه می‌یابد.

 

سرپرست هیئت والیبال گیلان ادامه داد: رقابت‌های قهرمانی مینی والیبال پسران کشور نیز که از هشتم شهریور در تهران آغاز می‌شود و تا دهم ادامه می‌یابد چهار تیم از استان به نام‌های سفیر رشت، منتخب گیلان، آستانه اشرفیه و رودسر حضور می‌یابند.

 

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های والیبال گیلان، یادآور شد: شناسایی و تربیت استعدادهای جوان و برنامه ریزی بر روی تیم‌های پایه والیبال از اهداف و برنامه‌های این هیئت در استان است./ایلنا

 

 

مطالب بیشتر؛

  • کیوان محمدی به عنوان سردبیر فصل نامه فرهنگ گیلان معرفی شد صدای گیلان - کیوان محمدی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به عنوان سردبیر فصل نامه فرهنگ گیلان معرفی شد.
  • کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در آستانه اشرفیه با اینکه بیش از یکسال به انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده اما کاندیداهای احتمالی مجلس در آستانه اشرفیه از هم اکنون خود را برای این ماراتن نفس گیر آماده می کنند.
  • اقدام جالب رییس شورای شهرستان رشت صدای گیلان؛ اسم استعاری شهر رشت ، شهر باران است .ولی گاهی وقتی به سیما و منظر شهر نگاه می کنیم به شکل سرسام آوری پر شده است از بنر های تبلیغاتی و تبریک و امثالهم.که البته مطلب جالبی هم  در سایت "گیلانیان با همین مضمون نوشته شده بود که ؛ شهر باران است یا بنر باران". هر چند شاید بخشی از […]
  • جلسه انتخاب رؤسای کمیسیون‌های شورای شهر رشت لغو شد جلسه انتخاب اعضای کمیسیون‌های پنجگانه شورای اسلامی رشت به‌دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا لغو شد.
  • احمدی نژادی ها در راه مجلس احمدی‌نژادی‌ها از سراسر کشور آمدند. ثبت‌نام وزرا و مدیران دولت قبلی در این چند روز حاصل تلاش دو جریان از یک خواستگاه است که به موازات یکدیگر از بهار و تابستان گذشته فعال شده‌اند؛ اگرچه هر دو مدعی بودند نه برنامه‌ای برای انتخابات دارند و نه ارتباطی با […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه