زمان بارگزاری این صفحه: 7:28 AM UTC

حضور کوچکی نژاد و عضو شورای شهر رشت در تمرین سپیدرود/ تصاویر

کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس به همراه باقری عضو شورای شهر رشت و عضو هیات مدیره باشگاه سپیدرود در تمرین پسران سرخ پوش شهرباران حضور یافتند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مهندس کوچکی نژاد نماینده  مردم کلانشهر رشت در مجلس شورای اسلامی به همراه حاج محمود باقری نماینده شورای شهر رشت و عضو هیات مدیره باشگاه سپیدرود در تمرین پسران سرخ پوش شهرباران حضور یافتند و با اعضای کادرفنی و بازیکنان به گفتگو پرداختند.

 

به گزارش روابط عموی باشگاه سپیدرود، مهندس کوچکی نژاد در جمع بازیکنان سپیدرود اظهار داشت: ما باید کاری کنیم تا سرمربی و بازیکنان تیم های ما وقتی در زمین مسابقه حضور دارند دغدغه مالی نداشته باشند.

 

وی با اعلام این موضوع که نباید اجازه بدهیم تیم های مردمی و پر هوادار ما برای جبران مشکلات مالی خود وارد زد و بندهای سیاسی شوند، گفت: من خودم خیلی وقت ها که می خواهم در مسابقات و تمرینات سپیدرود و داماش حضور پیدا کنم واقعا اکراه دارم تا تعبیر سوء استفاده انتخابی از محبوبیت شان نشود و تمام تلاش مان پشتیبانی از این دو تیم در جهت کمک به آنها است.

 

نماینده مردم رشت در مجلس اظهار داشت: من در سپیدرود چهره های موجه و مورد علاقه مردم رشت را می بینم و این مایه خوشحالی من است که این تیم ریشه دار و مردمی این روزها با حمایت علاقه مندانش در حال بال گشودن دوباره است.

 

وی خاطر نشان کرد: خوشحالم که داماش بر روی غلطک افتاده است و این امر موجب خوشنودی ما می شود و در بحث پشتیبانی از سپیدرود باید همه ما کمک کنیم تا قراردادهای سفیدی که بازیکنان شناخته شده و جوان این تیم امضا کرده اند تبدیل به رقم هایی بشود که جبران هزینه های زندگی را بکند.

 

کوچکی نژاد با اشاره به رایزنی هایش با مسئولان کشوری گفت: ما با رییس امور مالیاتی کشور در ارتباط با سپیدرود جلسه خوبی برگزار کردیم تا بتوانیم برای سپیدرود یک منبع درآمدی پایدار تعریف کنیم تا به مانند بسیاری از تیم های صنعتی کشور، این تیم ریشه دار هم بتواند بدون دغدغه به فعالیتش ادامه دهد.

 

وی در ادامه افزود: در پیرو این جلسه با آقای حقیقی رییس اداره دارایی گیلان هم جلسه برگزار کردیم و از ایشان کمک خواستیم تا از مقدار هزار میلیارد تومان مالیاتی که سالانه گیلانی ها می پردازند بشود به سپیدرود هم کمک کنیم.

 

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه