زمان بارگزاری این صفحه: 1:20 PM UTC

حمایت ۲۵۰عضو مجلس نمایندگان آمریکا از نامه اخیر ۴۷سناتور

صدای گیلان – ۲۵۰ عضو مجلس نمایندگان آمریکا از نامه اخیر ۴۷سناتور حمایت کردند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

پایگاه اینترنتی آمریکایی نوشت که با بالا گرفتن اختلاف‌ها بین کاخ سفید و کنگره بر سر ارسال نامه شماری از نمایندگان سنای آمریکا به مقامات ارشد ایرانی درباره هرگونه توافق با گروه ۱+۵، دویست و پنجاه نفر از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا از این سناتورها حمایت کردند.

به گزارش «خبرگزاری دانشجو» ؛ و به نقل از پایگاه اینترنتی جمهوری‌خواهان آمریکا، نویسندگان این نامه اد رویس (Ed Royce) رئیس جمهوری خواه کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت کالیفرنیا و الیوت انگل عضو ارشد دمکرات این کمیته از ایالت نیویورک هستند که در حال حاضر تلاش می کنند پیش از ارسال آن به باراک اوباما، امضای بیشتری را جمع آوری کنند.

 

تا بعد از ظهر جمعه، حدود دویست و پنجاه نفر از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا که اکثریتی چشمگیر را نیز تشکیل می دهند، این نامه را که حمایت از نامه چهل و هفت سناتور به مقامات ارشد ایران به شمار می آید امضا کرده بودند.

در این نامه آمده است «در صورتی که توافقی با ایران به دست آید، رفع دائم تحریم هایی که کنگره آن را تصویب کرده است، نیازمند قانونی جدید است.

در بازبینی چنین توافقی، کنگره می بایست قانع شود که شروطش برای مسدود شدن هرگونه مسیر برای بمب، حاصل شده است و فقط در این صورت است که کنگره رفع دائم تحریم ها را بررسی می کند».

این نامه به زودی به باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا ارسال خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

  • افتتاح مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی/ تصاویر مرکز تفریحات دریایی این منطقه به عنوان مجهزترین و مناسب ترین مرکز تفریحات دریایی شمال کشور، با حضور استاندار، نمایندگان مجلس، مدیران دستگاه ها، فرمانداران و شهرداران استان و فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران گردشگری مورد بهره برداری قرار […]
  • جانشین احتمالی بشار اسد کیست؟ صدای گیلان - یک روزنامه فرانسوی از یکی از افسران مورد حمایت ایران در ارتش سوریه به عنوان گزینه ای مناسب برای جانشینی بشار اسد رییس جمهور سوریه یاد کرد.
  • بيكاري و اشتغال مهمترين دغدغه در استان گيلان نماینده مردم فومن و شفت با بیان اینکه بيكاري و اشتغال مهمترين دغدغه در استان گيلان است، یادآورشد: جذب نیروی کار از سوی بخش صنایع‌ دستی علاوه بر تعادل بخشیدن به سایر بخش ها، تاثیر قابل توجهی بر اشتغالزایی غيرمستقيم […]
  • کشف قاچاق انسان در مرز بازرگان گمرک ایران از کشف قاچاق انسان خبر داد و اعلام کرد تعداد۳ نفر در داخل یک کانتینر ترانزیتی کشف شد.
  • هواشناسی گیلان؛ هشدار آبگرفتگی معابر صدای گیلان - هواشناسی گیلان درباره آبگرفتگی معابر عمومی و بالا آمدن سطح آب رودخانه های هشدارداد .

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه