زمان بارگزاری این صفحه: 2:10 PM UTC

حمله با تراکتور به ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی در چوبرتالش/ مصدومیت سرباز وظیفه

در جریان این اقدام مجرمانه، سرباز وظیفه، سید ایوب فردی که از سایر ماموران به تراکتور نزدیکتر بوده است فرصت گریز از مهلکه را از دست داده و زیر چرخ های سنگین تراکتور حامل بار قرار گرفت .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرهنگ اصغر اکبری اعلام کرد : با توجه به فرامین مقام معظم رهبری و تاکیدات مدیریت محترم اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان عوامل یگان حفاظت این اداره کل با استقرار گشت های ویژه در نقاط بحرانی استان نسبت به تشدید اقدامات حفاظتی پیشگیرانه اقدام نموده اند .

 

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان افزود : در جریان همین اقدامات پیشگیرانه و در هنگام گشت خودرویی واحد عملیات مستقر در منطقه چوبر از توابع شهرستان تالش عوامل یگان حفاظت به یکدستگاه تراکتور با یدک کش برخورد نموده که حامل شن و ماسه استحصال شده غیر مجاز از اراضی ساحلی بوده است

 

سرهنگ اکبری گفت : در پی مشاهده تراکتور مذکور عوامل یگان حسب مسئولیت قانونی خود جهت توقف و بازرسی از محموله اقدام نموده که متاسفانه فرد خاطی به هشدار و ایست ماموران اعتنا نکرده و به منظور فرار از مجازات با تراکتور به سمت ماموران حمله ور شده است.

 

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری اظهار کرد : در جریان این اقدام مجرمانه ، سرباز وظیفه ، سید ایوب فردی که از سایر ماموران به تراکتور نزدیکتر بوده است فرصت گریز از مهلکه را از دست داده و راننده تراکتور به عمد او را هدف گرفته و این سرباز فداکار زیر چرخ های سنگین تراکتور حامل بار قرار گرفت .

 

سرهنگ اکبری گفت : این سرباز دلاور که با هدف حفظ انفال و برخورد با متخلفان و زیاده خواهان از طبیعت و منابع طبیعی در حال انجام ماموریت بوده است به شدت مصدوم و بلافاصله توسط سایر عوامل یگان حفاظت به بخش اورژانس بیمارستان شهید نورانی تالش منتقل و پس از بررسی های اولیه پزشکی به علت شدت جراحات و صدمات وارده به بیمارستان پورسینای رشت انتقال یافت .

 

اصغر اکبری افزود : پس از وقوع حادثه راننده خاطی از فرصت بدست آورده استفاده و متواری شد که پس از رسیدگی به مصدومیت مامور مذکور اقدامات قانونی و پیگیری وسیعی برای شناسایی و بازداشت خاطی آغاز گردید که با همکاری تمامی دستگاه های ذیربط در اسرع وقت هویت فرد خاطی مشخص و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی گردید.

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه