زمان بارگزاری این صفحه: 1:04 AM UTC

حوادث رانندگی؛ دو کشته در جاده تالش – آستارا

صدای گیلان – رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان گفت: در یک سانحه رانندگی که در منطقه جوکندان در محور تالش – آستارا اتفاق افتاد، دو نفر کشته شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرهنگ مهیار رستگار روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تصادف ساعت 23 شب گذشته بین دو دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو پژو 206 با دو سرنشین اتفاق افتاد که هر سه نفر مجروح می شوند اما راننده پژو و راکب موتورسیکلت پس از انتقال به بیمارستان براثر شدت جراحات وارده، جان خود را ازدست می دهند.

 

وی علت این تصادف را عدم رعایت حق تقدم از فرعی به اصلی برای ورود به حریم جاده توسط راکب موتورسیکلت عنوان و اضافه کرد: خودروی پژو پس از برخورد با موتورسیکلت منحرف شده و به گاردیل جاده برخورد کرده و واژگون می شود که براثر آن، هر سه نفر به بیمارستان منتقل می شوند اما رانندگان این وسائط نقلیه در بیمارستان فوت کردند.

 

وی از رانندگان خواست تا با صبر و حوصله و رعایت سرعت مطمئنه ، پرهیز از حرکات مخاطره آمیز و امتناع از رانندگی در زمان خواب آلودگی، سفری ایمن و خوش را برای خود و دیگران رقم بزنند.

 

*** ترافیک جاده های گیلان، متراکم ولی روان است

سرهنگ رستگار در ادامه با اشاره به آغاز دید و بازدید ها در نخستین روز تعطیلات نوروزی گفت: در حال حاضر ترافیک محور قزوین – رشت عادی است ولی پیش بینی می شود ترافیک سنگین تر را در عصر داشته باشیم.

 

وی همچنین از ورود 170 هزاردستگاه خودرو به استان تا روز گذشته خبر داد.

 

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از همه رانندگان خواست همکاری لازم را با پلیس داشته باشند و برای دریافت اطلاعات از وضعیت راه های استان گیلان با شماره 01333755004 تماس بگیرند.

 

طرح ترافیکی نوروز 94 از بیست و پنجم اسفندماه گذشته آغاز و تا 15 فروردین ماه امسال ادامه می یابد.

 

در این طرح، روزانه 500 نفر نیرو در قالب 70 گروه بصورت گشت های محسوس و نامحسوس در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان مستقر هستند.

 

همچنین 200 پلیس افتخاری و راهور محله در اجرای این طرح همکاری دارند.

 

51 پایگاه امدادی درون شهری و برون شهری جمعیت هلال احمر استان گیلان نیز همزمان با آغاز این طرح، فعال شده است .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه